Chłopiec tuż przed śmiercią poplamił dywan. Dopiero po 14 latach do jego mamy doszła okrutna prawda

Chłopiec tuż przed śmiercią poplamił dywan. Dopiero po 14 latach do jego mamy doszła okrutna prawda Źródło: facebook.com lovefaithchaos

Chłopiec poplamił nowy dywan tuszem z długopisu, jego mama była naprawdę wściekła. Niedługo później jej syn umarł, a kobieta dopiero po 14 latach zrozumiała okrutną prawdę. Dziś chce przestrzec wszystkich rodziców, jej słowa poruszyły wiele osób.

Chłopiec szalał wieczorem ze swoimi braćmi, w pewnym momencie mama zauważyła, że jej syn zrobił okropną plamę na dywanie. Kobieta nie mogła powstrzymać wściekłości. Niedługo później chłopiec zmarł, dopiero po 14 latach matka dziecka uświadomiła sobie wstrząsającą prawdę.

Chłopiec zrobił plamę na nowym dywanie

Heather i jej mąż wychowywali czterech synów, 5-latka i trojaczki w wieku 3 lat. Chłopcy byli żywiołowi i energiczni, nie sposób było ich kontrolować. Kobieta ledwo radziła sobie z wesołą gromadką, była cały czas zmęczona, a każdego dnia rosła w niej frustracja spowodowana nieposłuszeństwem synów i jej brakiem energii.

Pewnego dnia poirytowana wieczornym zachowaniem synów Heather dostrzegła plamę z tuszu na dywanie, która zupełnie wytrąciła ją z równowagi. natychmiast odkryła, że odpowiada za nią najstarszy z chłopców, Jakob, który umazał tuszem nie tylko podłogę, ale również siebie. Zdenerwowana kobieta złapała dziecko i zaciągnęła do łazienki.

- Natychmiast poczułam się tak wściekła, że złapałam mojego syna i zabrałam go do łazienki, żeby go umyć, a mój mąż zaczął szorować te jaskrawoniebieskie plamy na naszym dywanie, łzy frustracji piekły mnie w oczy, byłam po prostu zmęczona i zła. Naprawdę zła, zła na siebie, że zostawiłam długopis tam, gdzie mój maluch mógł go dosięgnąć. Mieszkaliśmy w tym domu tylko przez sześć miesięcy i teraz dywan został całkowicie zniszczony - opowiadała Heather.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Plamy nie dało się jednak usunąć, nie poradziła sobie z nią nawet specjalna firma sprzątająca. jednak już wkrótce Heather zupełnie zapomniała o mankamencie na dywanie. Miesiąc później u Jakoba zdiagnozowano rzadki nowotwór nadnerczy. Chłopiec długo walczył z chorobą, jednak ostatecznie przegrał batalię o życie i zmarł tuż przed 6 urodzinami. To był ogromny cios dla rodziny.

Chłopiec zmarł na raka po wielu miesiącach walki z chorobą

14 lat po śmierci Jakoba rodzina wciąż miała ten sam dywan. Heather zupełnie zapomniała o plamie aż do dnia, kiedy jej córka wylała na niego sok. Kiedy kobieta czyściła podłogę, zauważyła stare pozostałości niebieskiego tuszu.

- Wciąż tam była tyle, że teraz stale przypominała mi o moim synu, o mojej frustracji z powodu czegoś tak trywialnego, czegoś tak nieistotnego - wyznała Heather.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne alerty dla aż 9 województw, wysokie zagrożenie zdrowia i życia. Żywioł ponownie uderzy

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

Kobieta zrozumiała, że jej frustracja związana z niesfornym zachowaniem rodzeństwa była czymś zupełnie niepotrzebnym w obliczu tego, co spotkało jej rodzinę. Dziś przestrzega wszystkich rodziców, by nie dali się ponosić złości i korzystali z każdej chwili, którą mogą spędzić w towarzystwie swoich najbliższych.

- Oddałabym wszystkie rzeczy, które mam, miliony dywanów i pozwoliła zrobić miliony plam za jeden choćby dzień z moim synem. [...] znajdźcie błogosławieństwo w tym bałaganie i skupcie na tym, co jest w życiu najważniejsze - przekazała kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Wielki dramat Justyny Kowalczyk. Jej dziecko zmarło. Wyznanie polskiej mistrzyni złamało nam serce, bolesna prawda
  3. Pielęgniarka opiekująca się zakażonymi w DPS-ie przerwała milczenie. Porażające sceny, trudno uwierzyć, do czego doszło
  4. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki
  5. 80-latek poszedł na grzyby. W ciągu sekund wydarzyła się tragedia, policja pilnie zareagowała
  6. Nie żyje uwielbiany gwiazdor disco polo. Niestety, zmagał się z poważną chorobą

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News