Chłopiec dostał od nauczyciela specjalne okulary. Spojrzał przez nie i momentalnie zalał się łzami

Chłopiec dostał od nauczyciela specjalne okulary. Spojrzał przez nie i momentalnie zalał się łzami Źródło: twitter/Ben Jones/

Chłopiec dostał od nauczyciela okulary, jednak nie były one zwyczajne, jak niektórym mogłoby się wydawać. Wystarczyło, że tylko przez nie spojrzał i momentalnie zalazł się łzami. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że zareaguje w taki sposób.

Chłopiec nie mógł uwierzyć w postawę nauczyciela, który nagle wręczył mu niezwykłe okulary. Bez zawahania zdjął te, który dotychczas nosił i założył zupełnie nowe. Po zaledwie kilku sekundach patrzenia przez nowe szkła, nie potrafił powstrzymać łez. Powód takiej reakcji chłopaka rozrywa serce na kawałki. Nigdy nie zapomni tego dnia. 

Nauczyciel wręczył mu specjalne okulary. Chłopiec przez nie spojrzał i zalał się łzami 

Zdarzenie zostało nagrane i opublikowane na Twitterze. Krótki filmik nakręcono w jednej ze szkół w Stanach Zjednoczonych, do której uczęszcza 12-latek cierpiący na ślepotę barw. Powoduje ona niezdolność do widzenia niektórych lub wszystkich kolorów. 

Tego dnia na lekcji przyrody, nauczyciel miał omawiać z uczniami właśnie tą przypadłość, dlatego poprosił matkę chłopca, by uczestniczyła w zajęciach. Pierwsze minuty przebiegały zupełnie normalnie, jednak po chwili mężczyzna zrobił coś, co wszyscy zgromadzeni, a w szczególności chory 12-latek, zapamiętają go końca życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nauczyciel wręczył nastolatkowi specjalne okulary i poprosił, by od razu je założył. Soczewki były niezwykłe, bowiem dzięki nim, osoby cierpiące na ślepotę barw, mogły dostrzec wszystkie kolory. Chłopiec, zgodnie z prośbą, pedagoga założył je i momentalnie zalał się łzami. To był pierwszy raz w jego życiu, gdy zobaczył wszystkie, otaczające go kolory. Było to dla niego tak niesamowite przeżycie, że nie potrafił powstrzymać emocji i zalał się łzami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach

2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Wszyscy oniemieli z wrażenia i podzielali radość nastolatka. Nagranie szybko stało się prawdziwym hitem internetu. Użytkownicy Twittera z całego świata zamieszczali pod filmikiem same ciepłe i pokrzepiające dla chłopca słowa. Tamtego dnia życie 12-latka zmieniło się nie do poznania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News