Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła woj. mazowieckim. Nie żyje 3,5 letni chłopiec, mama zabrała go na spacer

Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła woj. mazowieckim. Nie żyje 3,5 letni chłopiec, mama zabrała go na spacer Źródło: pixabay.com xaam-fotografiert

Chłopiec wykorzystał nieuwagę mamy i się od niej oddalił. Niestety, krótkie wyjście z domu zakończyło się tragicznie, lekarze orzekli zgon malucha.

Chłopiec w wieku 3,5 lat niestety nie żyje. Ratownicy medyczni robili co mogli, aby uratować dziecko, ich wysiłki się nie opłaciły. Długa reanimacja nie przywróciła bicia serca.

Chłopiec wykorzystał nieuwagę mamy i oddalił się od niej

25 marca w środę, około godziny 16:00, doszło do rodzinnej tragedii. To właśnie wtedy dyżurujący policjant w Ostrołęce odebrał telefon o strasznym wypadku. W jednej z małym miejscowości pod Ostrołęką malutkie dziecko wpadło do stawu. Potrzebna była natychmiastowa pomoc i wykwalifikowany zespół ratowników.

Okazało się, że 3,5 letni chłopiec znajdował się pod opieką mamy. Wyszedł z nią na spacer przed dom, w tym samym czasie 20-kilkuletnia kobieta zajmowała się młodszym dzieckiem, niemowlakiem. Dosłownie na chwilę zajęła się maluchem, kiedy zobaczyła, że kilkadziesiąt metrów dalej jej syn wpada do stawu. Niewielki akwen znajdował się jak widać niedaleko domu, był też ogrodzony, jednak sprytny chłopiec musiał wspiąć się lub przecisnąć przez ogrodzenie.

Mama była trzeźwa, prokuratura wszczęła już śledztwo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecka nie udało się uratować mimo szybkiego przyjazdu policji i ratowników medycznych. Reanimacja trwała bardzo długo, okazała się być jednak bezskuteczna. Wiadomo, że w chwili wypadku młoda mama była trzeźwa. Policjanci na miejscu tragedii wykonali szereg czynności procesowych pod okiem prokuratora, zostało już wszczęte śledztwo, by wyjaśnić wszelkie okoliczności śmierci dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu, musiała być intubowana. Gwiazda pilnie apeluje do wszystkich Polaków, dramatyczne nagranie

2. Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma

- Na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali szereg czynności procesowych, które mają na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Ze względu na charakter sprawy nie udzielamy więcej informacji na temat tego tragicznego w skutkach zdarzenia, nie podajemy też nazwy miejscowości ani gminy, na terenie której doszło do wypadku - powiedział portalowi eOstrołęka podkomisarz Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Przerażające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  3. Robiła zakupy w markecie, włożyła dziecko do wózka. Nagle podszedł do senior, zapamięta jego słowa do końca życia
  4. Tragedia wstrząsnęła Pomorzem, szaleniec wsiadł w samochód i ruszył. Nie oszczędzał nikogo, najgorsze zrobił jednak wcześniej
  5. 7 nastolatków zignorowało zakaz i spotkało się w parku. Nie przewidzieli fatalnych konsekwencji, będą żałować do końca życia
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Źródło: Polsat News, eOstroleka

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News