Wszystko się nagrało. Tygrys rzucił się w kierunku małego chłopca

Wszystko się nagrało. Tygrys rzucił się w kierunku małego chłopca Źródło: YouTube / ABC7

Chłopiec wybrał się z tatą na wycieczkę do zoo. Kiedy postanowili zobaczyć wybieg tygrysa, wydarzyła się nieoczekiwana rzecz. Dzikie zwierzę nagle rzuciło się w kierunku dziecka.

Chłopiec został zabrany na wycieczkę do zoo przez swojego tatę. Kiedy pozował do zdjęcia przy wybiegu dla tygrysa, doszło do nieoczekiwanego zdarzenia. Dzikie zwierzę nagle zerwało się i rzuciło w kierunku małego chłopczyka, dziecko było przerażone. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamerę.

Chłopiec chciał mieć zdjęcie z tygrysem

Do zdarzenia doszło w dublińskim zoo. Są tam bardzo duże wybiegi dla zwierząt, odwzorowujące naturalne warunki życia poszczególnych gatunków. W ośrodku mieszka ponad 400 zwierząt, a cała placówka podzielona jest na sektory, odpowiadające ich pochodzeniu. 7-letni Sean wybrał się na wycieczkę ze swoim tatą, który już wielokrotnie bywał w tym zoo. Kiedy dziecko pozowało do zdjęcia przy wybiegu z tygrysem, doszło do nieoczekiwanego zdarzenia. Wszystko zarejestrowała kamera.

Na nagraniu widać chłopca, który uśmiecha się do zdjęcia. W pewnej odległości za jego plecami widać olbrzymiego drapieżnika. Zwierzę powoli zbliża się do dziecka, na co zwraca uwagę kobiecy głos w tle.

- On poluje, zobacz- wykrzyknęła kobieta.

Chłopiec stał tyłem do drapieżnika, nagle ogromny kot skoczył w jego kierunku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo później dziki kot gwałtownie zrywa się do biegu i rzuca się w kierunku 7-latka. Życie dziecku uratowała szyba, za którą znajdował się szyba, za którą znajdował się wybieg. Drapieżnik z ogromnym impetem wpada w przezroczystą osłonę i jeszcze przez chwilę próbuje atakować schowanego za nią chłopca. Po chwili zrezygnowany orientuje się, że będzie musiał obejść się smakiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec dziecka wysyła nam 300 zł alimentów, chociaż sam zarabia fortunę. Mówi, że niedługo odbierze mi córkę
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Dziecko wyraźnie się przestraszyło, jednak już po chwili wszyscy wybuchnęli śmiechem. Ta niezwykłą sytuacja zrobiła na zwiedzających zoo w Dublinie ogromne wrażenie. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę, a nagranie udostępniono w sieci. Gwałtowny atak tygrysa na małego chłopca robi piorunujące wrażenie i przypomina wszystkim, jak groźne mogą być dzikie zwierzęta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News