Dopiero po chwili dostrzegła na zdjęciu synka przerażający szczegół. Pilnie rzuciła się na pomoc, finał okazał się tragiczny

Dopiero po chwili dostrzegła na zdjęciu synka przerażający szczegół. Pilnie rzuciła się na pomoc, finał okazał się tragiczny Źródło: FACEBOOK LAUREN JADE BARKER

Chłopiec bawił się, gdy mama postanowiła zrobić mu zdjęcie. Niepozorna fotografia już po chwili wzbudziła jej niepokój. Młoda mama musiała pilnie rzucić się na pomoc dziecku. Niestety, finał okazał się tragiczny.

Chłopiec na zdjęciu wygląda zupełnie zwyczajnie. Tylko jeden szczegół, który znalazł się na fotografii, może wzbudzać niepokój. Okazało się, że mama miała dobre przeczucie i coś było nie tak. Bardzo ciężko jej było uwierzyć, że to prawda. Teraz informuje wszystkich rodziców, by wiedzieli, że jeden szczegół może zdradzić przerażającą prawdę. 

Chłopiec miał wykonane zwykłe zdjęcie

Lauren Barker to młoda mama, która wychowuje swojego synka, Frankie'go. Pewnego dnia zrobiła mu zdjęcie, a gdy przyjrzała się temu, co widać na fotografii, nie mogła uwierzyć. Na zdjęciu uwagę zwracają oczy małego chłopca. Jedno z nich jest czerwone, a drugie odbiło światło. 

Kobieta wiedziała, co to może oznaczać, gdy jedno z jego z oczu odbijało światło. Chłopiec natychmiast trafił do lekarza, który po wykonaniu niezbędnych badań, postawił przerażającą diagnozę. Gdyby nie zdjęcie, prawda mogłaby długo nie wyjść na jaw, a wtedy byłoby już za późno. Chłopiec został uratowany przez mamę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Chłopiec jest ciężko chory. Mama ostrzega innych rodziców

Okazało się, że Frankie cierpi na nowotwór złośliwy oka. Zdjęcie, które zrobiła chłopcu, okazało się niezwykle pomocne przy postawieniu diagnozy. Odbijanie światła przez jedno oko, czyli biały refleks źreniczny to jeden z objawów nowotworu. Mama zauważyła  również inne symptomy: „Zaczął także chodzić po przedmiotach i nadeptywać na swoje zabawki. Wiedziałam, że coś jest nie tak".

Chłopiec od razu trafił pod opiekę lekarzy, którzy rozpoczęli chemioterapię. Niestety, szanse na uratowanie lewego oka, są znikome. Mama ma nadzieję, że leczenie pomoże synkowi, by nie stracić wzroku także w prawym oku. Teraz kobieta apeluje do wszystkich rodziców, aby dokładnie przyglądali się zdjęciom, jakie wykonują swoim dzieciom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Czerwone policzki mogą być objawem chorób. Niektóre z nich są bardzo niebezpieczne

- Chcę, tylko aby ludzie wiedzieli, że jeśli zauważą podobne objawy, białe poświaty w oczach na zdjęciach, zmieniony kolor tęczówki, zaczerwienia lub opuchnięcia oka bez infekcji, muszą o tych objawach jak najszybciej opowiedzieć lekarzowi - dodała. 

fot. FACEBOOK/LAUREN JADE BARKER

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowy syrop z lipy ma cudowne właściwości. Koniecznie zrób go latem, bo świetnie radzi sobie z przeziębieniem, mamy przepis
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Nagła wiadomość dla wszystkich rodziców. RMF: wiadomo już, do kiedy będą dostawać pieniądze
  4. Najważniejsza wiadomość przed wakacjami. Jedziesz na urlop? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości
  5. Wszystko trzymała w tajemnicy. Wielka gwiazda TVP wzięła potajemny ślub, mamy zdjęcia
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

 

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News