Chłopiec został porzucony przez rodziców. Pielęgniarki zajrzały pod kocyk, którym był okryty i aż odebrało im mowę

Chłopiec został porzucony przez rodziców. Pielęgniarki zajrzały pod kocyk, którym był okryty i aż odebrało im mowę Źródło: Facebook

Chłopiec został porzucony przez biologicznych rodziców ze względu na straszną wadę genetyczną. Pielęgniarki nie mogły jednak uwierzyć, że ktoś tak okrutnie potraktował dziecko. Jego niepełnosprawność skazała go na bezdomność, ale los tego dziecka udowadnia, że nie można się poddawać.

Chłopiec przyszedł na świat i od razu zmierzył się z największymi przeciwnościami losu. Tuż po narodzinach został odrzucony przez rodziców, bo urodził się bez rąk i nóg. Wiedzieli, że nie będą w stanie zaoferować mu odpowiedniej opieki, ale jego los bardzo poruszył pielęgniarki. Gdy odsłoniły kocyk, którym rodzice przykryli chłopca, wiedziały, że muszą znaleźć dla niego nowy dom.

Chłopiec porzucony przez rodziców nie miał przed sobą świetlanej przyszłości

Gabe Adams - bo tak nazywa się bohater tej historii - przyszedł na świat w Brazylii. Pielęgniarki, które go znalazły i odkryły, że jest niepełnosprawny, były przekonane, że nie czeka go za wiele dobra w życiu. Wszystkie myślały, że chłopiec najpewniej skończy w domu dziecka, bo tak chorego malucha nikt nie będzie chciał adoptować. Nie mogły się jednak bardziej mylić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Już wkrótce po tym, jak ogłoszono, że chłopiec jest do adopcji, Janelle Adams z Utah w Stanach Zjednoczonych postanowiła przygarnąć go pod swój dach. Początkowo tymczasowi opiekunowie Gabe'a nie chcieli, aby chłopiec opuszczał rodzinny kraj, ale w końcu przekazali go nowym rodzicom. To rozpoczęło zupełnie nowy rozdział w życiu niepełnosprawnego dziecka.

Gabe został zaadoptowany przez ludzi, którzy okazali mu cierpliwość

W nowym domu Gabe stał się centrum zainteresowania swoich rodziców i miał szanse się rozwijać. Wszystko zostało przystosowane do jego potrzeb. Dzięki temu, że jego nowi opiekunowie poświęcili mu odpowiednio dużo uwagi i czasu, chłopiec jest teraz normalnym nastolatkiem - potrafi pływać, rysować, korzystać z komputera oraz tańczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

Jego historia jest dowodem na to, że niezależnie od tego, jak trudny ma się start i jakie przeciwności losu się spotyka, zawsze można wyjść na prostą. Ten chłopak dzięki czułości i opiece swoich rodziców dokonał rzeczy, o które nie podejrzewałyby go pielęgniarki, które znalazły go jako niemowlę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Co dzieje się z Jolantą Kwaśniewską? Ikona stylu z trudem przeżyła koniec prezydentury męża
  5. Premier zdradził plany dotyczące 14. emerytury. Pozostawił jednak jedną istotną niewiadomą

źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł