6-letni chłopiec stracił psa. Jego reakcja na śmierć zwierzaka zatkała nawet rodziców

6-letni chłopiec stracił psa. Jego reakcja na śmierć zwierzaka zatkała nawet rodziców Źródło: Pixabay / jarmoluk

Chłopiec bardzo kochał swojego czworonożnego przyjaciela. Kiedy pies poważnie zachorował, rodzice martwili się o 6-latka. Jego reakcja na śmierć zwierzaka zaskoczyła wszystkich.

Chłopiec miał zaledwie 6 lat, kiedy jego pies bardzo poważnie zachorował. Weterynarz wraz z rodzicami podjął trudną decyzję o uśpieniu czworonoga. Dorośli obawiali się w jaki sposób ich syn zareaguje na śmierć ukochanego pupila. Kiedy zwierzę odeszło, dziecko zachowało się zupełnie zaskakująco.

Chłopiec bardzo kochał swojego czworonożnego pupila

Pies wyraźnie źle się czuł, rodzina postanowiła zabrać go do weterynarza. Lekarz dokładnie przebadał zwierzaka i postawił dramatyczną diagnozę. Ich ukochanego pupila zaatakował straszny nowotwór. Choroba była mocno zaawansowana, nie było szans, by zwierzak przeżył. By oszczędzić mu cierpienia, rodzice wspólnie z weterynarzem podjęli decyzje o uśpieniu cierpiącego czworonoga. Lekarz wyznaczył termin eutanazji pupila. Ustalono, że zabieg odbędzie się w domu rodziny. Kiedy nadszedł ustalony dzień, mężczyzna pojawił się w progu mieszkania chorego czworonoga.

Rodzice postanowili, że ich 6-letni syn również będzie uczestniczył w ostatecznym pożegnaniu psa. Początkowo chłopiec zachowywał się wyjątkowo spokojnie, tak jakby nie do końca rozumiał to, co właśnie się dzieje. Kiedy weterynarz wykonał śmiertelny zastrzyk zwierzakowi, rodzice pilnie obserwowali swojego syna, ale zupełnie niewzruszony 6-latek był spokojniejszy nawet od lekarza wykonującego zabieg.

Chłopiec zupełnie zaskoczył dorosłych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kiedy pies odszedł, rodzice jeszcze chwilę rozmawiali z weterynarzem. Wtedy chłopiec nagle się odezwał, a jego wzruszające słowa zupełnie zaskoczyły dorosłych. Shine oznajmił, że wie dlaczego psy żyją krócej niż ludzie.

- Ludzie rodzą się po to, by nauczyć się prowadzić dobre życie, by kochać innych i być miłymi, a psy wszystko to wiedzą od samego początku, więc nie muszą zostawać na świecie tak długo jak ludzie - powiedział rezolutny 6-latek.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Rodzice byli dogłębnie poruszeni mądrością i dojrzałością swojego syna. Pod wielkim wrażeniem słów chłopca był również weterynarz. Jego reakcja była dla dorosłych wielce wzruszająca, Shine pokazał, że bardzo kochał zwierzaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News