Wstrząs w dużym polskim mieście. 11-letni chłopiec rzucił się z nożem na 7-latka

Wstrząs w dużym polskim mieście. 11-letni chłopiec rzucił się z nożem na 7-latka

Chłopiec miał tylko 11 lat. Mieszkańcy górnego śląska są w szoku po zdarzeniu, do którego doszło w dużym polskim mieście. Na przystanku autobusowym 11-letnie dziecko zaatakowało 7-latka nożem.

Chłopiec rzucił się z nożem na młodsze dziecko, mogło dojść do prawdziwej tragedii. Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju są w szoku. 7-latek został zaatakowany na przystanku autobusowym. Teraz nieletni nożownik odpowie za swoje szokujące zachowanie przed sądem rodzinnym.

Chłopiec zaatakował 7-latka nożem na przystanku autobusowym

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło około godziny 7:30 na przystanku autobusowym w Jastrzębiu-Zdroju. 11-letni chłopiec nagle podszedł z nożem w ręku do stojącego obok 7-latka. Oprawca stanął za młodszym o 4 lata dzieckiem i przyłożył mu ostrze do gardła. Mogło dojść do prawdziwej tragedii, życie chłopcu uratowała szybka i stanowcza reakcja jednego ze świadków zdarzenia. Wystraszony przez mężczyznę 11-latek schował nóż do plecaka i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Chłopiec poniesie konsekwencje swojego agresywnego zachowania. Odpowie przed sądem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy młodszy chłopiec wrócił do domu. Dziecko opowiedziało o niebezpiecznej sytuacji swojej mamie. Kobieta była zupełnie zaskoczona i szybko powiadomiła o wydarzeniu lokalne służby bezpieczeństwa. Policjanci odszukali nieletniego nożownika, a w jego plecaku znaleziono scyzoryk.

- Po powrocie do domu 7-latek opowiedział mamie, co się wydarzyło. W plecaku oprawcy odnaleziono ostrze, którym wcześniej groził młodszemu koledze - przekazała jastrzębska policja.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Funkcjonariusze poinformowali również, że nieletni nożownik zostanie ukarany za swoje szokujące zachowanie. Za grożenie młodszemu koledze nożem będzie mógł otrzymać karę zarządzoną przed wymiar sprawiedliwości.

- Teraz 11-latek poniesie konsekwencje swoich czynów. Nieletni odpowie za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym - dodali lokalni policjanci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News