Chłopiec wypadł z 5. piętra. Wszystko się nagrało, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Chłopiec wypadł z 5. piętra. Wszystko się nagrało, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Dailymail.co.uk

Chłopiec wisiał przez chwilę na elewacji budynku, po chwili jednak nie był w stanie się utrzymać i spadł. Wtedy wydarzyło się coś niesamowitego. Nikt się nie spodziewał, całe zdarzenie zostało nagrane. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Chłopiec wypadł z piątego piętra, wisiał przez chwilę na elewacji budynku, lecz maluch nie był w stanie się utrzymać i spadł. Wtedy wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. Całe zdarzenie zostało sfilmowane, po czym trafiło do sieci i obiegło cały świat. Nieprawdopodobne sceny.

Chłopiec wypadł z 5. piętra, w sieci pojawiło się nagranie ze zdarzenia, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Zdjęcia z wydarzenia, które rozegrało się w mieście Huai'an we wschodniej części Chin, obiegły już cały świat. Dwuletni chłopczyk został sam w mieszkaniu. W pewnym momencie zatrzasnął się w pokoju i zaczął panikować. Chłopiec krzyczał, co usłyszał jego dziadek mieszkający w tym samym budynku. Natychmiast wyruszył na poszukiwania czegoś, czym mógłby otworzyć drzwi, jednak dziecko zdążyło wpaść na inny pomysł.

Malec postanowił, że wyjdzie z pokoju przez okno. Wszedł na krzesło, a później wspiął się na dach budynku. Tam jednak zdał sobie sprawę z wysokości, na jakiej się znajduje i się przestraszył. Zatrzymał się więc na instalacji klimatyzacyjnej. Chłopiec wisiał na wysokości piątego piętra, szybko tracił jednak siły. Na szczęście zauważyli go przechodnie, którzy natychmiast wezwali straż pożarną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wszyscy zdawali sobie jednak sprawę z tego, że chłopiec nie da rady utrzymać się aż do przyjazdu służb, dlatego z pomocą ruszyli sąsiedzi. Rozciągnęli dwa koce, chłopiec nagle stracił równowagę i runął w dół. Na szczęście trafił wprost w ręce przechodniów i sąsiadów, a koce zamortyzowały upadek. Dwuletni chłopiec natychmiast trafił do szpitala. Okazało się, że mimo tak dużego upadku, nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń, jedynie kilka siniaków i zadrapań.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Złe wiadomości

2. Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna

3. Masz problem z opuchniętymi kostkami? Może być to objaw groźnej choroby

- Ze swojego okna zobaczyłem chłopca, który wisiał na elewacji budynku. Instynktownie złapałem koc leżący w domu i wybiegłem na zewnątrz. Razem z trzema innymi sąsiadami rozciągnęliśmy koc, by dziecko miało gdzie wylądować. Zorientowałem się, że ten koc może być zbyt cienki. Dlatego szybko wróciłem po następny, grubszy. Na szczęście byłem na czas - opowiadał jeden z sąsiadów lokalnym mediom. Wszyscy, którzy brali udział w akcji ratowniczej, zostali wyróżnieni przez władze miasta. Całe zdarzenie zostało również zarejestrowane, a film obiegł sieć.

Zobacz wideo

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Nie żyje 27-letni zawodnik Arki Gdynia. Zginął w tragicznych okolicznościach, kibice są wstrząśnięci
  3. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  4. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  5. Rozenek-Majdan pokazała brzuch 6 tygodni po porodzie bez retuszu. Widoku nie da się zapomnieć
  6. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
  7. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Parenting PL, Daily News UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News