Mały chłopiec poprosił dorosłą kobietę do tańca. Kilka sekund później wydarzyła się rzecz, która wszystkim odebrała mowę

Mały chłopiec poprosił dorosłą kobietę do tańca. Kilka sekund później wydarzyła się rzecz, która wszystkim odebrała mowę Źródło: youtube,com Suro Hakobyan

Chłopiec pewnym krokiem podszedł do dorosłej kobiety i poprosił ją do tańca. Po kilku sekundach wszystkim aż odebrało mowę.

Mały chłopiec stał się prawdziwą gwiazdą internetu. Zupełnie nikt się nie spodziewał, że kilkulatek może wykazać się taką pewnością siebie, tym bardziej w tańcu. Co więcej, zgromadzonych aż zamurowało, gdy zobaczyli, kogo wybrał na swoją partnerkę. Wszystko zostało nagrane, a filmik, choć krótki, robi furorę w sieci i zbiera miliony odsłon. Nieprawdopodobne. 

Chłopiec poprosił dorosłą kobietę do tańca. Po kilku sekundach wszystkim opadły szczęki 

Trwające nieco ponad 2 minuty nagranie, w serwisie YouTube, opublikował Suro Hakobyan. Widać na nim małego chłopca, który pewnym krokiem podszedł do dorosłej kobiety, by poprosić ją do tańca. Ta nie mogła odmówić małemu dżentelmenowi, dlatego od razu wyszła z nim na środek parkietu. Ich wspólny taniec trwał jednak tylko chwilę, bo już po kilku sekundach chłopiec postanowił zaprezentować wszystkim swoje solowe umiejętności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zgromadzonym aż szczęki opadły z wrażenia, gdy zobaczyli, jak malec doskonale radzi sobie na parkiecie. Nie zawstydził się nawet na moment, oddając się otaczającym dźwiękom. Trzeba przyznać, że bohater nagrania zdecydowanie ma talent, z którym bez obaw mógłby wziąć udział w niejednym konkursie tanecznym. Tymczasem on postanowił pokazać wszystkim wokół, jak należy się bawić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Duży wzrost zachorowań, kolejne ofiary śmiertelne. Sytuacja w jednym województwie coraz bardziej się komplikuje

2. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

Wideo okazało się absolutnym hitem internetu. Użytkownicy są pod ogromnym wrażeniem, a materiał obejrzano już blisko 8 milionów razy, co zdaje się doskonale świadczyć o jego popularności. Wszyscy ci, którzy dotychczas niezbyt pewnie czuli się na parkiecie, zdecydowanie powinni zobaczyć wyczyn małego tancerza, a w kilka chwil nabiorą wiatru w żagle. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilne ostrzeżenie GIS. Każdy powinien się z nim zapoznać
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Zmarł drugi polski ksiądz zarażony koronawirusem. Mieszkańcy coraz bardziej się obawiają
  4. Mężczyzna codziennie podchodzi do okna budynku, siada przed nim i wyjmuje telefon. Powód wyciska łzy z oczu
  5. Nikt nie miał pojęcia o kwarantannie 50-letniej Polki. Tragiczne odkrycie w jej mieszkaniu
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News