11-latek popełnił samobójstwo skacząc z balkonu. Powód zwala z nóg, chodzi o "porażkę"

11-latek popełnił samobójstwo skacząc z balkonu. Powód zwala z nóg, chodzi o "porażkę" Źródło: .

Chłopiec postanowił skończyć ze swoim życiem. Kiedy tylko znalazła się nadarzająca ku temu okazja, nie wahał się ani chwili. Jego mama oraz znajomi podejrzewają, co mogło być powodem tak drastycznego kroku.

Chłopiec musiał mieć poważne problemy, że zdecydował się skoczyć z balkonu. Rodzina podejrzewa co dokładnie mogło popchnąć go do tego. Okazuje się, że chodzi o "porażkę" - tak ważną dla 11-latka, lecz wyolbrzymianą przez innych.

Chłopiec skoczył z 3. piętra na beton. Nie mógł sobie poradzić z problemami

11-letni Krzysztof na co dzień uczył się w Szkole Podstawowej nr 175 im. Heleny Marusarzówny w Warszawie. Tragedia miała miejsce tuż pod domem chłopca, pod blokiem przy ulicy Opaczewskiej 69 w Warszawie. 21 listopada po południu, ok. godziny 15:00, Krzyś zdecydował się skończyć ze swoim życiem. "Porażka" przeważyła gorzką szalę jego problemów.

11-latek był sam w domu. Stanął na balkonie i skoczył z trzeciego piętra na beton. Na miejscu pojawiły się zastępy policji i straży pożarnej, która miała ewentualnie pomóc wejść siłą do mieszkania, lecz nie było to konieczne.

- Około 13-letni chłopiec wypadł z okna mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze domu. Na miejscu okazało się, że chłopak ma 11, nie zaś 13 lat, jak podano w zgłoszeniu. Ze wstępnych informacji wynika, że w momencie zdarzenia w mieszkaniu nikogo nie było. W sprawie zostanie wszczęte śledztwo prokuratorskie - potwierdził sierż. sztab. Karol Cebula z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Wszystko przez zatarg z nauczycielem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec tuż po próbie samobójczej został przewieziony do szpitala. Z ciężkimi obrażeniami został oddany pod opiekę specjalistom. Niestety, jego organizm nie wytrzymał i 11-latek zmarł wieczorem tego samego dnia. Mama była zdruzgotana. Dzień po tragedii napisała do wszystkich rodziców z klasy syna, do których miała kontakt, że jej syn "nie żyje po konflikcie z nauczycielem".

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekło zdjęcie ślubne Anny i Bronisława Komorowskich. Uroda młodej Anny zwala z nóg
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Chodzi o to, że Krzyś otrzymał 6 ze sprawdzianu, a nauczyciel obniżył mu tę ocenę o jeden stopień przez rozmowę na lekcji. Mógł wpisać minusowe punkty, lecz wybrał niesprawiedliwą karę. 11-latek odebrał to jako porażkę - starał się o dobre oceny, był ambitny, a otrzymał stopień mniej niezasłużenie. Podobno już wcześniej mówił, że chce się zabić, lecz nikt nie traktował tego poważnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News