Po meczu piłki nożnej 10-letni chłopiec zauważył na nodze dziwne znamię. 9 dni później umarł w okropnych męczarniach

Po meczu piłki nożnej 10-letni chłopiec zauważył na nodze dziwne znamię. 9 dni później umarł w okropnych męczarniach Źródło: .

Chłopiec był zapalonym kibicem piłki nożnej. 10-latek, po jednym z meczów ze swoimi rówieśnikami zauważył dość dziwne znamię. Po tym, jak noga zaczęła mu puchnąć, dziecko wylądowało w szpitalu. Niestety, na jego ratunek było już za późno. Powód śmierci? Szokujący.

Chłopiec miał w swoim życiu tylko jedną, wielką miłość - była nią piłka nożna. 10-letni Keith Pierce uchodził za wielki talent, a swój talent ćwiczył na szkolnym boisku Three Forks District School w Montanie. Po jednym ze spotkań młody zawodnik zobaczył na swojej nodze znamię, które bardzo go bolało. Wszystko powiedział rodzicom, którzy czym prędzej zabrali go do szpitala.

Chłopiec zmarł przez nieuwagę? Szokujące zachowanie lekarzy

Pierwszym ośrodkiem zdrowia, który Keith odwiedził był szpital Bozeman Deaconess. Lekarze po przeprowadzeniu kompleksowych badań powiedzieli rodzicom, że chłopiec ma się dobrze, a obrzęk to obtarcie, jakiego doznał wskutek przepychanek na boisku. Uspokojeni rodzice wrócili ze swoim potomkiem do domu. Jak się okazało, w ciele chłopca pojawiła się sepsa.

Przez następne dni dziecko miało widoczny problem z poruszaniem się, miewało gorączki, a pulsujące znamię robiło się coraz to większe. Mały chłopiec trafił do Szpitala św. Wincenta w Billings, gdzie lekarze od razu skierowali go na salę operacyjną. Tam stracił przytomność i już nigdy się nie wybudził. Jego rodzice po 9 dniach podjęli decyzję o odcięciu swojego dziecka od aparatury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdyby sepsę wykryto szybciej, Keith żyłby dłużej

Okazało się, że małego Keitha ugryzł pająk, który niepostrzeżenie znalazł się na boisku. Widocznie woźny, który miał zajmować się trawą, nie zauważył w trakcie koszenia, że rozbił gniazdo pustelnika brunatnego. Chłopiec znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne

2. Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem

Gdyby jednak lekarze, którzy badali dziecko po meczu, poddali go operacji, Keith najprawdopodobniej żyłby jeszcze dziś i mógł się poświęcać swojej największej pasji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  2. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  3. Zostawiła noworodka w aucie i położyła na nim list. Przechodnie czytając go przecierali oczy ze zdumienia
  4. Para mieszkająca w domu na odludziu adoptowała 11 dzieci. Do ich domu wszedł pracownik opieki społecznej i odkrył straszną prawdę
  5. Co dzieje się z Ewą, która podróżowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Media o tym milczą

Źródło: newsner 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News