Zasnął z maleńkim dzieckiem na rękach. Kiedy się obudził, chłopiec już nie żył

Zasnął z maleńkim dzieckiem na rękach. Kiedy się obudził, chłopiec już nie żył Źródło: Imgur

Chłopiec zmarł na rękach swojego ojca. Mężczyzna położył się spać z jeszcze żyjącym dzieckiem. Gdy się obudził, spostrzegł, że jego syn nie oddycha. Gdy poznał przyczynę śmierci, popadł w ciężką depresję.

Chłopiec urodził się jako pierwsze dziecko pary 20-latków. Dzieckiem zajmowała się głównie matka, ze względu na to, że ojciec pracował na utrzymanie rodziny. Pewnego dnia zmęczona kobieta poprosiła męża o pomoc w przypilnowaniu dziecka. Nie sądziła, że w ten sposób dojdzie do tragedii.

Chłopiec zmarł w objęciach własnego ojca

Matka zostawiając dziecko pod opieką partnera, poszła uciąć sobie drzemkę, żeby zregenerować siły. Gdy obudziła się, zastała ją kompletna cisza w domu. Wtedy zaczęła szukać w domu dziecka i męża. Sprawdziła sypialnię oraz pokój Lucasa, ale było pusto. Udała się do salonu, gdzie zobaczyła, że jej mąż, Carmine, śpi.

Gdy go obudziła, wpadł w panikę. Przez chwilę nie wiedzieli, gdzie jest dziecko, ale po chwili poznali straszną prawdę. Chłopiec był cały czas pod ręką mężczyzny, przez co zaczął się dusić i nie mógł oddychać. W panice rozpoczęli reanimację chłopca, ale niestety to nie przyniosło żadnych efektów. Gdy karetka przybyła na miejsce, było już za późno.

Ojciec nie może pogodzić się z tym, co się stało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tych tragicznych wydarzeniach para się rozwiodła. Haley nie potrafiła żyć z kimś, kto chociaż nieświadomie, ale jednak zabił jej syna. Carmine również ciężko to przeżył: wpadł w depresję i stwierdzono u niego zespół stresu pourazowego. Znalazł się w naprawdę trudnym stanie psychicznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

- Bycie ojcem - moim obowiązkiem jest chronić moją rodzinę, mojego syna i moją dziewczynę, a ja ich zawiodłem… Staram się robić postępy każdego dnia, ale nie ma sposobu na to, aby żyć normalnie po takiej tragedii. Nie ma po prostu szans. Nie chcę zapominać o tym, co się stało, nigdy nie chcę zapomnieć, co się stało. Muszę z tym żyć i niech to będzie moją karą. Odebranie sobie życia byłoby pójściem na łatwiznę, a ja tego nie chcę - mówił zrozpaczony ojciec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. UMARŁA w samotności, była gwiazdą PRL. Okoliczność jej śmierci budziły jej wątpliwości, powstało wiele teorii
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

Źródło: Popularne

Następny artykuł