Drzwi zamknęły się na głowie chłopca i tramwaj ruszył. Zatrzymały go dopiero błagalne okrzyki przerażenia

Drzwi zamknęły się na głowie chłopca i tramwaj ruszył. Zatrzymały go dopiero błagalne okrzyki przerażenia Źródło: Screen/Youtube/Niskopodłogowiec

Chłopiec został przytrzaśnięty przez drzwi w tramwaju, które zatrzymały się na jego główce. Motorniczy jechał jeszcze przez kilkadziesiąt metrów, gdy nagle usłyszał przerażające krzyki pasażerów. Poszkodowany 3-latek natychmiast został przewieziony do szpitala.

Chłopiec podróżował tramwajem ze swoją mamą. Do koszmarnego zdarzenia doszło w w Łodzi w piątek wieczorem. W pewnym momencie drzwi tramwaju nagle przytrzasnęły jego główkę. Maszynista ruszył z przystanku i jechał jeszcze przez chwilę, dopóki nie usłyszał przerażających krzyków pasażerów. Dziecko z obrażeniami głowy zostało przetransportowane do szpitala. 

Chłopiec chciał wysiąść z tramwaju

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Łodzi na przy ul. Kilińskiego u zbiegu z ul. Senatorską. 3-letni chłopiec podróżował razem z mamą. Gdy tramwaj zatrzymał się na przystanku, rodzina postanowiła z niego wysiąść. Osoby, które opuszczały pojazd przed nimi, wyszły bez problemu. Niestety w momencie gdy mama i syn wychodzili nagle drzwi przytrzasnęły główkę dziecka. 

Motornicza nie wiedziała, że coś się dzieje

Przerażona mama nie wiedziała, jak pomóc synkowi. Jego główka utknęła pomiędzy drzwiami tramwaju. Kierująca pojazdem kobieta w pierwszym momencie nie zorientowała się, że coś się dzieje i odjechała z przystanku. Przez kilkadziesiąt metrów nieświadoma niczego motornicza dalej jechała. Dopiero krzyki pasażerów zaalarmowały ją o niebezpiecznej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy motornicza zatrzymała pojazd chłopca udało się uwolnić. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechały służby ratunkowe oraz policja. Na miejscu ratownicy opatrzyli rany 3-latka i podjęli decyzję o przewiezieniu go do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Na szczęście szczegółowe badania w szpitalu nie wykazały poważnych obrażeń ciała chłopca, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez 10 lat wiodła szczęśliwe życie z mężem. Nie wiedziała, że to poszukiwany morderca
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Sprawę szczegółowo bada teraz policja. Śledczy chcą ustalić przede wszystkim dlaczego drzwi zatrzasnęły się, mimo specjalnych czujników, które zapobiegają tego typu sytuacjom. 

- Musimy sprawdzić stan techniczny pojazdu, bo tramwaje mają w drzwiach specjalne blokady, które mają zapobiegać zatrzaśnięciu. Powinny się same otworzyć, gdy natknęły się na przeszkodę. Koniecznie trzeba sprawdzić, dlaczego w tym wypadku tak się nie stało - powiedziała Marzanna Boratyńska z łódzkiej drogówki dla Gazety Wyborczej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiemy skąd pochodzą pieniądze na "trzynastki". Prawda jest PRZERAŻAJĄCA
  2. Brwi tej dziewczyny wbijają w ziemię. Kiedyś ich nienawidziła, dziś uważa je za atut
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News