Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany

Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany Źródło: facebook.com

Chłopiec chciał obejrzeć wieczorem film. Kiedy przysnął, na jego łóżku zaczął rozgrywać się prawdziwy dramat, który mógł kosztować go życie. Gdyby dziecko nie zawołało swoich rodziców, cały dom mógł stanąć w płomieniach.

Chłopiec od wielu lat był dumnym posiadaczem tableta, który służył mu do celów rozrywkowych i nauki. Dziecko było praktycznie nierozłączne ze sprzętem i często go używało, bardzo go sobie chwaląc. Pewnego wieczora 11-latek włączył sobie przed snem film i poszedł spać. Kiedy nastolatek wstał, zobaczył coś, co go przeraziło. Zawołał rodziców, którzy byli w szoku.

Chłopiec oglądał film i zasnął. To mogło kosztować go życie

Wydawać by się mogło, że oglądanie filmów przed snem nie jest niczym złym. Dużo osób już w łóżku ogląda materiały na YouTube bądź zasypia przed włączonym ekranem. Chłopiec, który robił takie rzeczy od lat, zupełnie się nie spodziewał tego, co zobaczył po przebudzeniu. Był w głębokim szoku.

Okazało się, że urządzenie wypaliło dużą dziurę w pościeli i materacu chłopca. Dziecko powiadomiło swoich rodziców o przerażającym zjawisku. Kiedy jego mama i tata weszli do sypialni, zamarli ze zdumienia i nie mogli uwierzyć, że ich ukochanemu synowi mogła zrobić się krzywda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To cud, że nie doszło do tragedii

Spalenie się urządzenia w łóżku chłopca przeraziło rodziców, którzy powiadomili o wszystkim producenta sprzętu. Specjaliści stwierdzili, że tablet musiał mieć wadę techniczną, która doprowadziła do zapalenia się baterii. To prawdziwy cud, że nie zapaliło się łóżko dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Tysiące Polaków wychowało się na jego twórczości w PRL-u. Polsat przekazał smutną wiadomość

Rodzice dziecka są przerażeni i przestrzegają przed podłączaniem elektroniki na noc do gniazda elektrycznego. Największy żal do sytuacji ma samo dziecko, które straciło swój drogocenny przedmiot, ale rodzice obiecali mu kupno czegoś nowego pod warunkiem, że nie będzie sypiał ze swoim nowym tabletem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Opłata paliwowa drastycznie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na drastyczne PODWYŻKI?
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci
  4. Dzięki przepisowi legendarnego Gordona na jajecznicę każde śniadanie zamienia się ucztę. Zdziwisz się jaki jest prosty
  5. Tylko stali i patrzyli, jak umiera niespełna 2-tygodniowe dziecko. Od pielęgniarki usłyszeli haniebne słowa, które przesądziły o jego losie

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News