Małego chłopczyka szukali niemal wszyscy. Dziś odnaleziono jego ciało

Małego chłopczyka szukali niemal wszyscy. Dziś odnaleziono jego ciało Źródło: Flickr/ peterolthof /Creative Commons

Chłopiec, którego policja wczoraj starała się odnaleźć, niestety nie żyje. Śledczy przekazali informację o tragicznym finale. Teraz służby badają okoliczności tragedii.

Chłopiec zaginął w sobotę, 17 sierpnia. Rodzice zorientowali się, że zniknął około godziny 17:00 i zawiadomili policję. Służby błyskawicznie rozpoczęły akcję poszukiwawczą, której tragiczny finał nastąpił dzisiaj. Policja poinformowała, że poszukiwane dziecko nie żyje.

Chłopiec zaginął. Po kilku godzinach znaleziono go martwego

Do tragicznego w skutkach zaginięcia 17-miesięcznego chłopca doszło w Jabłoń-Dąbrowej, wsi położonej w województwie Podlaskim. Policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu około godziny 18:30; dziecko miało zniknąć około godziny wcześniej. Funkcjonariusze przybyli na miejsce i rozpoczęli akcję poszukiwawczą, w której brali udział także strażacy i specjalnie zorganizowana grupa ratownicza - Grupa Nadzieja z Łomży.

Poszukiwania trwały kilka godzin, o efekcie poinformowano późnym wieczorem. Przedstawiciele Grupy Ratowniczej Nadzieja przekazali, że ciało chłopczyka odnaleziono w szambie.

- Mimo kilkudziesięciominutowej resuscytacji prowadzonej przez naszych ratowników, a następnie przez zespół ratownictwa medycznego, nie udało się uratować dziecka - relacjonowały osoby poszukujące dziecka. 

Co stało się z chłopcem? Trwa śledztwo policji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsze doniesienia o odnalezieniu ciała poszukiwanego chłopca potwierdziła później policja.

- Niestety ten wieczór przynosi tragiczną informację związaną z zaginięciem 17 miesięcznego chłopca. Dziecko zostało odnalezione w przydomowym szambie przez osobę biorącą udział w poszukiwaniach przed godziną 21. Mimo reanimacji, życia chłopca nie udało się uratować. To jedyne informacje, jakie w chwili obecnej posiadamy na temat tej tragedii - powiedział rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

Teraz służby badają okoliczności tragedii. Policja stara się ustalić, jak doszło do śmierci chłopca oraz zrekonstruować przebieg wydarzeń. Według pierwszych doniesień, 17-miesięczne dziecko wyszło z domu niezauważone przez rodziców i w wyniku wypadku wpadło do szamba. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jackowski zapowiedział "chemiczną zagładę" Ziemi. Twierdzi, że jest tylko jeden sposób aby ją powstrzymać

2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Policja sprawdza jednak wszystkie możliwe wątki. Jednym z nich jest określenie, czy dziecko było pod dobrą opieką, a także jak zabezpieczono zbiornik z szambem na terenie posesji. Służby nie poinformowały, czy rodzice dziecka byli w momencie zaginięcia chłopca trzeźwi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Do drzwi Agnieszki zapukała żona jej kochanka. Oniemiała, gdy usłyszała propozycję kobiety
     

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News