Po stracie rodziców trafił do dziadków. Okropne kulisy śmierci 12-letniego chłopca

Po stracie rodziców trafił do dziadków. Okropne kulisy śmierci 12-letniego chłopca Źródło: Twitter

Chłopiec stracił ojca, a po jego śmierci zamieszkał ze swoimi dziadkami i ich 14-letnim synem. 12-latek zmarł, a dochodzenie w sprawie jego zgonu ujawniło szokujące fakty.

Chłopiec zamieszkał z dziadkami po śmierci swojego ojca. Rodzina miała zajmować się wnukiem, jednak 12-latek niedługo później zmarł. Sekcja zwłok dziecka wykazała niepokojące przyczyny śmierci. Funkcjonariusze nie uwierzyli w tłumaczenia dziadków. Śledztwo w tej sprawie ujawniło przerażające fakty.

Chłopiec stracił ojca i zamieszkał z dziadkami

James Alex Hurley stracił ojca w 2018 roku. Od tego czasu mieszkał ze swoimi dziadkami, Jamesem Sassera Jr. i Patricią Batts, oraz ich 14-letnim synem. Kiedy 12-letni James nagle zmarł, rodzina zeznała lokalnej policji, że poniósł śmierć w wyniku bójki ze starszym chłopcem. Sekcja zwłok wykazała, że zginął w wyniku uderzenia w tył głowy tępym narzędziem. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, ponieważ dziadkowie zgodnie zeznali, że ich syn nie zadał żadnego ciosu w głowę ich wnukowi.

Policjanci przejrzeli telefony seniorów i odkryli przerażające nagrania. Okazało się, że dziadkowie regularnie znęcali się nad 12-latkiem. Jeden z filmów pokazywał, jak chłopiec stał nago przed wentylatorem, na innym dziecko dusiło się po spryskaniu mu twarzy nieznaną substancją. Takich wideo było dużo więcej. Śledztwo wykazało także, że chłopiec był głodzony przez swoich opiekunów.

- Sądzę, że to dziecko było regularnie bite i torturowane. I właśnie to doprowadziło do jego śmierci – poinformował Bjorn Boyer, zastępca prokuratora okręgowego w biurze prokuratora hrabstwa Gallatin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chłopiec był torturowany przez swoich dziadków. Przeżywał prawdziwy koszmar

Tragiczna śmierć chłopca wstrząsnęła mieszkańcami West Yellowstone, nikt nie miał pojęcia o tym, co dzieje się w domu Jamesa Sassera Jr. i Patricii Batts i przez jakie piekło przechodzi osierocony 12-latek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

Funkcjonariusze zatrzymali babcię i dziadka zmarłego chłopca oraz ich 14-letniego syna. Wśród zatrzymanych w sprawie znalazł się również 18-letni znajomy rodziny, który także miał dopuszczać się przemocy wobec 12-latka. Potwierdzają to odnalezione przez policjantów nagrania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Niewiarygodne, jak się zmienił najgrubszy człowiek świata. Schudł 330 kilogramów, nie przypomina dawnego siebie
  4. "Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka
  5. Fakty są przerażające. Wielka przyjemność zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór o 90 procent
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News