Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy Źródło: pikio.pl

Chłopiec został brutalnie zamordowany. Koszmarne wiadomości docierają do coraz szerszego grona i każdemu wręcz odbierają mowę. Jak wiadomo, policja już zajęła się sprawą, trwają poszukiwania.

Niewinny chłopiec zginął w koszmarnych okolicznościach. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że poniedziałkowy poranek rozpocznie się tak tragicznymi wydarzeniami, które wstrząsną Polakami. W mediach pojawia się coraz więcej szczegółów sprawy. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna, bowiem okolicznym mieszkańcom również może grozić niebezpieczeństwo.

Pilny alarm w całym powiecie. Chłopiec został zamordowany, trwają poszukiwania sprawcy 

Jak donosi m.in. Wirtualna Polska, do koszmarnego zdarzenia doszło dzisiejszym rankiem, gdy 16-letni chłopak wychodził z klatki schodowej bloku, w którym mieszkał przy ulicy Rybackiej w Kołobrzegu. Nieznany mężczyzna zaatakował nastolatka, najprawdopodobniej nożem, po czym uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając chłopca samego sobie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Minęło trochę czasu, nim służby zjawiły się na miejscu i zajęły się poszkodowanym, ale jak się okazało, na ratunek było już za późno. Stwierdzono zgon, po czym zawiadomiono policję. Nieoficjalnie wiadomo, że ofiara miała rany kute na ciele. Służby natychmiast wszczęły poszukiwania sprawcy oraz przesłuchania świadków. 

Z uwagi na poranne godziny tragedii, świadków najprawdopodobniej jest niewielu, jednak funkcjonariusze robią wszystko, by jak najszybciej odnaleźć zabójcę. W całym powiecie trwa pilny alarm, a okrutne morderstwo bada prokuratura. Służby proszą o zgłoszenie się na komisariat każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat przestępcy. Okoliczni mieszkańcy powinni również mieć się na baczności, bowiem mężczyzna może chcieć zaatakować po raz kolejny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Mariolkę ze "Świata według Kiepskich"? Pospadacie z krzeseł, gdy zobaczycie jak dziś wygląda

2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Sprawa jest naprawdę bardzo poważna, jednak w chwili obecnej nie pojawiło się więcej szczegółów. Z uwagi na dobro śledztwa, policja nie przekazuje zbyt wielu informacji. Niewykluczone, że pojawią się one, gdy tylko dojdzie do przełomowego momentu w śledztwie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News