6-letni chłopczyk bawił się na podwórku, kiedy jego mama usłyszała przeraźliwy krzyk. Niezbędne było przybycie helikoptera ratowniczego

6-letni chłopczyk bawił się na podwórku, kiedy jego mama usłyszała przeraźliwy krzyk. Niezbędne było przybycie helikoptera ratowniczego Źródło: wikipedia/lowdown/

Mały chłopiec bawił się beztrosko na podwórku, gdy niespodziewanie doszło do potwornej tragedii. Jego mama wezwała pomoc. Okazało się, że niezbędna była interwencja śmigłowca ratowniczego.

6-letni chłopiec nie zdawał sobie sprawy, że zwykła zabawa może po chwili zakończyć się taką tragedią. Choć cudem uniknął najgorszego, sytuacja przedstawiała się naprawdę poważnie. Kilka chwil po zgłoszeniu sprawy, na miejscu zjawili się funkcjonariusze różnych oddziałów ratunkowych. 

Chłopiec bawił się na podwórku, gdy jego mama usłyszała okropny krzyk 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, w godzinach popołudniowych na prywatnej posesji w Niebieszczanach na Podkarpaciu. 6-letni chłopczyk bawił się na podwórku, będąc pod opieką swojej mamy. W pewnej chwili postanowił zerwać z drzewa liść. By to zrobić, wspiął się na ogrodzenie, jednak niespodziewanie stracił równowagę i spadł prosto na wystający z płotu ostro zakończony pręt.

Malec nadział się na niego swoim ramieniem i gdy tylko poczuł przeszywający go ból, zaczął przeraźliwie krzyczeć. Mama 6-latka błyskawicznie do niego dobiegła i widząc, co się stało, zaczęła podtrzymywać syna, by nie doprowadzić do obciążenia na ranie, co przysporzyłoby chłopcu jeszcze więcej cierpienia i - przede wszystkim - pogłębiłoby dziurę. W międzyczasie wezwała pomoc, która przybyła już po kilku minutach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Helikopter ratowniczy i straż pożarna 

Na miejscu tragedii stawiła się między innymi straż pożarna oraz pogotowie, które widząc do czego doszło, zawiadomiły helikopter ratowniczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

Nim śmigłowiec dotarł do poszkodowanego, strażacy rozcięli płot oraz ucięli kawałek pręta, który wystawał z jego ciała. Akcja trwała kilkadziesiąt minut. Finalnie malca udało się uwolnić i przytomnego, choć lekko krwawiącego, przetransportować do szpitala. Na miejscu zajęli się nim lekarze, którzy dokładniej opatrzyli ranę. Przed 6-latkiem długa rehabilitacja, jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Słynna przyprawa wywołuje ZATRUCIE
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: fakt  

Następny artykuł