Chłopiec uwaga katecheta
facebook.com Cogdziekiedy Biała Podlaska
Klaudia Bochenek - 16 Sierpnia 2020

Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa

Chłopiec był niepocieszony, kiedy dostał uwagę od księdza katechety. Musiał pokazać dzienniczek mamie, a ona nie tylko złożyła podpis potwierdzający zapoznanie się z treścią, ale też świetnie zripostowała wpis pedagoga. Odpowiedź jest kapitalna.

Pewien chłopiec otrzymał krótką uwagę od księdza, na którą mama od razu zareagowała. Treść krótkiej korespondencji znalazła się w sieci, internauci byli mocno zdziwieni.

Chłopiec przyniósł do domu uwagę

Na Facebooku na profilu "Cogdziekiedy Biała Podlaska" zostało opublikowano zdjęcie jednej z kartek z zeszytu ucznia. Ksiądz katecheta widocznie nie był zadowolony z zachowania chłopca na lekcji oraz z tego, że nie słucha się osoby dorosłej, dlatego wypisał uwagę o następującej treści: "Aleksander nie reaguje na wskazówki nauczyciela. Ks. katecheta". Mama po przeczytaniu uwagi od razu chwyciła za długopis.

Niezwykłe zdjęcie sprzed lat stało się prawdziwym hitemNiezwykłe zdjęcie sprzed blisko 40 lat, dzisiaj jest gwiazdą hitu Polsatu. Każdy ją zna, poznajecie?Czytaj dalej

- Ja nie mam takiego problemu, proszę sobie radzić we własnym zakresie. Mama - odpisała mama chłopca. Post stał się niezwykle popularny, ma prawie 200 komentarzy i ponad 300 razy został udostępniony. Niektórzy internauci powątpiewają w autentyczność zarówno uwagi katechety, jak i odpowiedzi ze strony rodzica - w końcu nie pojawiają się tam żadne nazwiska. Niemniej jednak tak historia zdobywa coraz większą popularność.

Internauci podzieli się na dwa obozy - jedni przyklaskują mamie, inni trzymają stronę księdza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor Kinga Rusin choroba HashimotoChoruje na nią Dowbor i Rusin, jest nieuleczalna. Pierwsze objawy to m.in. niepozorne zmęczenieCzytaj dalej

Wiele osób przyklasnęło pomysłowej mamie. Skoro potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem i to spełnia jej prośby i polecenia, to dlaczego ksiądz jako pedagog nie daje sobie z tym rady?

- Jaka uwaga taka odpowiedź, ksiądz powinien sprecyzować. Każdy z nas dzieci wychowuje po swojemu. Nie rozumiem, jak można pisać uwagę za nie słuchanie sugestii, co innego nie stosowanie się do poleceń nauczyciela czy utrudnianie w prowadzeniu zajęć. Osoby wypowiadające się negatywnie o mamie chłopca jak mniemam mają wzorowe dzieci - stwierdził użytkownik portalu.

- Mama ma rację, a ksiądz, jak się wziął za uczenie dzieci, powinien sobie radzić - skwitowała pewna kobieta.

Dzisiaj grzeje:

1. TVP właśnie potwierdziło, niestety nie żyje. Ogromny żal, straciliśmy wielką postać

2. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje

3. Zniszczenia są ogromne, niepokojące zdjęcia z miejsca. Fatalne doniesienia z Polski, potrzebna jest szybka pomoc

- Żałosne i głupie. Przykład dziecku daje idealny! Niech na głowę księdzu wejdzie - dlaczego nie?! Mamusia przecież nie zabrania! Trzeba cierpieć na brak szarych komórek i być bezczelnym oraz aroganckim, aby taki poziom osiągnąć - ostro napisała jedna z internautek.

- No niby fajnie, ale często rodzice usprawiedliwiają swoje źle wychowane dzieci, bo nie widzą, jak się naprawdę zachowują w szkole - dodała kolejna osoba.

Obrazy Pikio

Fot. facebook.com/Cogdziekiedy Biała Podlaska

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. Polska straciła wybitną postać
  2. Radio Maryja niedawno informowało, że wszystko jest już dobrze. Niestety, odbiorcy radia usłyszeli tragiczną wiadomość
  3. Magda Gessler przyznała się do ciężkiej choroby. Momentalnie spadł na nią deszcz hejtu
  4. Polskie media i lokalni rządzący huczą, nagle ogłoszono alarm. Powiadomiono już służby na południu naszego kraju
  5. Fatalne informacje dla wszystkich Polek i Polaków. Zmiany odczujemy na własnej skórze i w portfelach

wiadomości emeryci ostrzeżenieW piątek będzie naprawdę groźny czas dla emerytów. Ostrzeżenie przed nagłą utratą zdrowia, a nawet życiaCzytaj dalej

Źródło: Gazeta pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News