Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka

Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka Źródło: screen/gazeta_pl/

5-letni chłopiec nadal jest poszukiwany. Akcja trwa już od kilku dni, i z godziny na godzinę wydaje się być coraz bardziej skomplikowana. Śledczy dokładnie badają nagrania z monitoringu, chcąc odkryć każdy szczegół. Właśnie pojawiły się dokładne informacje na temat tego, co ojciec Dawidka robił niedługo przed popełnieniem samobójstwa.

Chłopiec wciąż nie został odnaleziony i co gorsza, śledczy nie mają pewności czy malec żyje. Mimo to nie ustają w swoich działaniach i prócz przeczesywania terenu, sprawdzają dziesiątki zapisów z kamer, które uwieczniły samochód ojca 5-latka. Na jednym z nagrań wyraźnie widać, co mężczyzna robił po godzinie 17:00, czyli chwilę po tym, jak odebrał chłopca od babci.  

Poszukiwany chłopiec wcale nie był z ojcem? 

Śledczy kilkukrotnie sprawdzają nagrania z kamer, na których choć przez kilka sekund był widoczny samochód 32-latka, a dokładniej szara skoda fabia. Właśnie tym autem mężczyzna przyjechał do Grodziska Mazowieckiego około godziny 17:00, by odebrać malca od babci. Na taśmach wyraźnie widać, jak ojciec przemierza trasę Grodzisk Mazowiecki - Warszawa dokładnie o godzinie 17:28. Wiadomo, że miał on oddać 5-latka pod opiekę matce, jednak mimo iż zmierzał w tym kierunku, Dawid nigdy nie trafił w jej ręce.

O 19:30 mężczyzna wracał tą samą trasą, a tuż przed godziną 21:00 popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Śledczy nie mają wątpliwości, że w drodze powrotnej chłopca nie było w samochodzie, jednak nie mają też pewności czy znajdował się on w środku, gdy 32-latek zmierzał w stronę Warszawy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak podają media, na kolejnym nagraniu widać, jak mężczyzna idzie chodnikiem, jednak samotnie. W jego towarzystwie nie ma Dawidka, a ten nie wydaje się być nerwowy, co mogłoby wskazywać na to, że dopuścił się zbrodni wobec syna. Prokuratura wciąż nie potrafi ustalić, co ojciec mógł zrobić z 5-latkiem. Z uwagi na to, co widoczne jest na taśmach, pojawia się kilka teorii, jednak żadna z nich nie wydaje się bardziej prawdopodobna od drugiej. Śledczy nie wykluczają, że malec może już nie żyć.  

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
 2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
 3. Nowa okropna moda na ślubach w Polsce. Zepsuła już mnóstwo wesel, podłe
 4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
 5. Policjanci szukający Dawidka zaczęli rozkopywać groby. Przerażające informacje
 6. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!
   
   
   

Źródło: gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News