Tragedia na południu. Jeden chłopiec nie żyje, drugi walczy w szpitalu
.
Mateusz Sidorek - 16 Maja 2020

Tragedia na południu. Jeden chłopiec nie żyje, drugi walczy w szpitalu

Po tragedii w województwie małopolskim zmarł chłopiec, a jego kolega z obrażeniami trafił do szpitala. Zabawa młodych ludzi skończyła się dramatycznie. Jak informuje Radio Zet, policja bada okoliczności tego wydarzenia. Służby odebrały zgłoszenie o 4:00. Niestety ratownicy pogotowia nie mogli już nic zrobić.

W tragedii, do której doszło do w Binarowej, w województwie małopolskim, zginął chłopiec. Jego kolega trafił do szpitala z obrażeniami. Jak informuje Radio Zet, 17-latek i 16-latek mieli wcześniej brać udział w imprezie. Nie ustalono jeszcze, dlaczego obaj znaleźli się na dachu ani jak z niego spadli. Chociaż pogotowie pojawiło się na miejscu zaraz po zgłoszeniu, jednemu z nich już nie dało się pomóc.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska pilnie prosi o pomoc. Dramatyczna sytuacja, pozostało niewiele czasuCzytaj dalej

Około godziny 4:00 służby otrzymały informację o tym, że dwóch chłopców spadło z dachu. Jak tylko zgłoszenie wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, funkcjonariusze i ratownicy zjawili się na miejscu. Niestety okazało się, że wezwanie nie było fałszywe. Wcześniej w budynku, z którego spadli, odbywała się impreza.

Chłopiec, który spadł z dachu, zginął na miejscu

Chłopcy mieli po imprezie spać na poddaszu. Obaj jednak z niewiadomych przyczyn znaleźli się na dachu. Funkcjonariusze nie wiedzą też jeszcze, dlaczego z niego spadli. 16-latka udało się uratować i trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Policja nie mogła jednak jeszcze z nim porozmawiać. Relację z tragedii przekazał oficer prasowy KP PSP w Gorlicach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor - okropne warunkiMama zmarła na raka, zostali z babcią w okropnych warunkach. Katarzyna Dowbor nie wytrzymałaCzytaj dalej

- Jeden z młodych mężczyzn miał widoczny uraz głowy i kręgosłupa, nie oddychał - powiedział oficer, Dariusz Surmacz.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany aktor najlepszych seriali z TVP, TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne informacje

2. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Jak ustalono, 16-letni chłopiec, który przeżył, był trzeźwy. Radio Zet informuje, że służby zabezpieczyły ciało 17-latka, aby poddać je badaniom. Pracę grupy dochodzeniowo-śledczej nadzorował prokurator z Prokurator Rejonowy w Gorlicach. Informacje dotyczące śledztwa przekazano Gazecie Krakowskiej. Niedawno przekazaliśmy również informacje o matce, która pod wpływem narkotyków pilnowała chłopca.

Obrazy Pikio

BabciaPo śmierci babci otworzył jej album ze zdjęciami i zaniemówił. Dopiero wtedy poznał prawdę, nie mógł uwierzyćCzytaj dalej

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzęta mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. 12 powodów, dla których warto mieć pupila w rodzinie
  2. Łukasz Piszczek już dziś wraca do gry. Gdzie obejrzeć mecz Polaka? Transmisja na żywo i online, relacja
  3. Rząd wprowadził zmiany w ostatniej chwili. Ważne zmiany obowiązują już od dzisiaj
  4. Niewyobrażalna tragedia, znaleziono dwa ciała. Policja już jest na miejscu
  5. Za oknem usłyszeli głośny hałas. Wyjrzeli i zamarli, ich życie już nie będzie takie samo
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News