Chłopiec szpital
Flickr / Jeff Adair
Maria Wieczorek - 16 Lutego 2020

8-miesięczny chłopczyk trafił do szpitala. Lekarze mieli łzy w oczach, gdy go zbadali, ktoś zrobił mu nieludzką krzywdę

Chłopiec z gminy Mrocza został w piątkowy wieczór przywieziony do szpitala przez 25-letnią matkę. Dziecko miało bardzo poważne obrażenia i musiało szybko przejść wymaganą operację. Sprawą zajęła się już lokalna policja.

Chłopiec trafił do Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy po godzinie 20:00 w piątek, 14 lutego. Dziecko do placówki medycznej przywiozła 25-letnia matka, która twierdziła, że wypadło jej ono z łóżeczka. Lekarze stwierdzili jednak, iż obrażenia powstały około tygodnia temu, więc z interwencją czekano zdecydowanie zbyt długo.

Emerytury w PolsceNawet 2500 zł ekstra dla emerytów. Trzeba spełnić tylko jeden warunekCzytaj dalej

Chłopiec ma poważne obrażenia ciała

U 8-miesięcznego chłopca wykryto zwichnięcie prawego stawu łokciowego, złamanie obu kości podudzia prawej nogi oraz wiele poważnych obrzęków. Medycy podejrzewali też złamanie lewej kości promieniowej i łokciowej. Chociaż obrażenia nie zagrażały życiu malucha, musiał przejść pilną operację. Obecnie nadal pozostaje pod opieką specjalistów ze Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka chorobaNiania dowiedziała się, że jej podopieczna jest ciężko chora. Zareagowała w niewiarygodny sposób, łzy same lecą z oczuCzytaj dalej

O sprawie bardzo szybko poinformowano lokalną policję. To, skąd wzięły się obrażenia u chłopca, mają ustalić biegli. Istnieje bowiem poważne podejrzenie, że dziecko wcale nie wypadło z łóżeczka. Zdaniem medyków mogło być ofiarą przemocy, w tym znęcania się.

Sprawą zajęły się już stosowne służby

Dzisiaj grzeje: 1. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"
2. Dramat rodzinny po The Voice Kids. Nieuleczalna choroba zaatakowała nagle młodą gwiazdkę, nie oszczędziła też jej siostry

Matka dziecka została już zatrzymana. Policjanci zabrali ją ze szpitala, gdzie odwiedzała swojego syna. Wyjaśnienia w sprawie będzie musiał złożyć także jej konkubent. Funkcjonariusze oczekują jednak z przesłuchaniem na opinię biegłych. Ta ma być wydana najpóźniej w poniedziałek, 17 lutego. Wówczas poznamy już więcej faktów w tej tragicznej sprawie. Chłopiec pozostaje na razie w szpitalu, gdzie musi dochodzi do siebie pod okiem specjalistów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje
  4. Nagranie taty Moniki udostępniło już blisko 100 tysięcy ludzi. Wygarnął rządowi wszystko
  5. Pies przyniósł do domu porzuconego szczeniaka. Gdy dowiedzieli się, czym jest zwierzę, zamarli z przerażenia

Zenek MartyniukWparowali do domu Zenka Martyniuka i porobili zdjęcia. Opublikowali jego największe sekretyCzytaj dalej

Źródło: RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News