6-latek wziął na ręce swojego maleńkiego, niepełnosprawnego brata i zaczął śpiewać. Nagranie obejrzało już ponad 3 mln osób

6-latek wziął na ręce swojego maleńkiego, niepełnosprawnego brata i zaczął śpiewać. Nagranie obejrzało już ponad 3 mln osób Źródło: facebook/Nicole Powell/

Chłopiec niespodziewanie wziął na ręce swojego maleńkiego, niepełnosprawnego brata i zaczął śpiewać. Mama nie pozostała obojętna i poruszona zachowaniem syna, błyskawicznie chwyciła za telefon i wszystko nagrała.

6-letni chłopiec nagle podszedł do swojego młodszego, chorego braciszka i bez najmniejszych obaw wziął go na ręce i po chwili zaczął śpiewać mu kołysankę. Na szczęście wzruszający moment został nagrany, a krótki film opublikowany w mediach społecznościowych, gdzie internauci wręcz oszaleli na jego punkcie. Zachowanie malca rozrywa serce na kawałki. 

Chłopiec wziął na ręce niepełnosprawnego brata i zaczął śpiewać. Nagranie hitem internetu 

Niespełna półminutowy filmik, który internauci nieustannie przesyłają między sobą, pokazuje 6-letniego chłopca trzymającego na rękach małego braciszka imieniem Tripp. Mama, Nicolle Powell, zdradziła, że najmłodsze z trójki jej dzieci urodziło się z zespołem downa. Gdy tylko reszta rodziny zjawiła się na odwiedzinach w szpitalu, 6-letni synek kobiety od razu podszedł do braciszka i wziął go na ręce. 

Nagle zaczął mu śpiewać piosenkę kanadyjskiego wokalisty Justina Biebera "10 000 godzin". Nicolle szybko chwyciła za komórkę, by nagrać niebywałe zachowanie chłopca, a krótkim filmikiem podzieliła się na swoim Facebooku. Obserwatorzy oszaleli na jego punkcie, nie kryjąc, że 6-latek wywołał u nich łzy wzruszenia. Nagranie obejrzano już ponad 3 miliony razy, co tylko potwierdza, jak wielkim hitem w sieci jest ten materiał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poruszające słowa 6-latka 

W opisie pod filmikiem kobieta zdradziła, że piosenka na jaką zdecydował się jej synek nie była wcale przypadkowa. Okazuje się, że jego zdaniem, utwór opowiada o nim i młodszym braciszku, a śpiewając ją Trippowi, chłopiec chciał nawiązać z nim silną więź. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowicie zuchwała kradzież z warszawskiego hotelu. Jakim cudem nikt nie zauważył?

2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

To jednak jeszcze nie koniec, bowiem mimo tak młodego wieku 6-latek wykazuje się niebywałą wyrozumiałością względem choroby brata. Co więcej, nie dostrzega, by różnił się on w jakikolwiek sposób od pozostałych członków rodziny, a jak stwierdził "miłość nie liczy chromosomów", a pewnego dnia zapytał nawet swoją mamę"czy my wszyscy nie różnimy się od siebie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Starsi ludzie zdruzgotani, koszmarne informacje TVN. Okropna śmierć rozerwała polskie serca i dusze
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Krzysztof Jackowski przepowiedział co wydarzy się w 2020 roku! Chodzi o miliony Polaków

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News