Wystarczyła chwila nieuwagi. 25-letni ojciec zabił swojego 1,5-rocznego synka

Wystarczyła chwila nieuwagi. 25-letni ojciec zabił swojego 1,5-rocznego synka Źródło: Pixabay/Andrzej Rembowski

Chłopiec stracił życie w nieszczęśliwym wypadku. Za tę tragedię odpowiedzialny jest ojciec dziecka. Wystarczyła chwila nieuwagi, żeby 25-latek odebrał życie swojemu 1,5-rocznemu synkowi.

Chłopiec stracił życie podczas nieszczęśliwego wypadku. Przez przypadek zabił go 25-letni ojciec. Wszystko wydarzyło się tak szybko, że wystarczyła chwila nieuwagi, żeby doszło do nieodwracalnej tragedii. Teraz cała rodzina jest pogrążona w żałobie w związku z tym niezwykle smutnym incydentem. 

1,5-roczny chłopiec nie żyje 

Chłopiec zginął na terenie posesji obok swojego rodzinnego domu. 1,5-roczne dziecko poniosło śmierć w wyniku wypadku, w którym brał udział pojazd rolniczy. Odpowiedzialny za tę tragedię jest jego ojciec.

Do smutnego zdarzenia doszło dzisiaj w Górce Prudnickiej. Policja analizuje właśnie okoliczności całej sprawy. Sprawca został również przebadany na obecność alkoholu we krwi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy nieszczęśliwego wypadku 

Syn został potrącony przez swojego 25-letniego ojca, który manewrował na obszarze posesji ciągnikiem. Dziecko najprawdopodobniej pojawiło się niespodziewanie w okolicy pojazdu. Prowadzący maszynę mężczyzna nie zauważył chłopca i potrącił go, gdy wycofywał.

Przez przypadek spowodował śmierć swojego 1,5-rocznego syna. Uderzenie było na tyle duże, że mimo reanimacji nie udało się uratować poszkodowanego. Wystarczyło kilka sekund braku koncentracji, żeby doszło do tragedii. 

Policja natychmiast sprawdziła, czy ojciec był trzeźwy podczas prowadzenia maszyny rolniczej. Badania nie wykazały w jego krwi obecności alkoholu. Prokuratura jest w trakcie śledztwa, które ma na celu ustalenie,co doprowadziło do śmierci dziecka. Wszystko wskazuje jednak na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Tata patrzył, jak dziecko bawi się z psem. Nagle pupil zrobił tak nieoczekiwaną rzecz, że gdyby tego nie nagrał, nikt by mu nie uwierzył

Być może dziecko znalazło się przez chwilę poza nadzorem dorosłych i niespodziewanie wymknęło się z domu. Chłopiec widział swojego tatę który ciężko pracuje, więc postanowił mu pomóc. Nie zdawał sobie natomiast sprawy z czyhających niebezpieczeństw. Gdyby 25-latek wiedział, że w okolicach pojazdu znajduje się syn, z pewnością by zareagował i zabrał dziecko z tego obszaru. To kolejny przypadek zgonu dziecka, którego można było zapobiec, gdyby zachowano ostrożność i czujność.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Ujawniono ostatnie zdjęcia Anny Jantar przed tragicznym lotem. Nie wiedziała jeszcze, co ją czeka
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: Teraz Prudnik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News