Chłopiec zabił brata
Pixabay.com PublicDomainPictures
Monika Majko - 12 Maja 2020

5-letni chłopiec zabił 12-letniego brata. Myślał, że trzyma zabawkę

Chłopiec bawił się ze swoim rodzeństwem w pobliskim lesie. W pewnym momencie doszło do tragedii, w wyniku której śmierć poniósł jego 12-letni brat. Policja bada szczegóły zdarzenia, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 5-latek był przekonany, że trzyma w rękach zwykłą zabawkę.

Chłopiec razem ze starszym rodzeństwem bawił się w okolicy swojego domu. W pewnym momencie doszło do wypadku, w wyniku którego zmarł jego 12-letni brat. Lokalni funkcjonariusze policji prowadzą śledztwo w tej sprawie. 5-latek nie miał pojęcia, że w rękach trzymał śmiertelną broń, którą znalazł w pobliskim lesie.

Chłopiec znalazł w lesie nabity pistolet. Postrzelił starszego brata podczas wspólnej zabawy

Do zdarzenia doszło w sobotę 9 maja 2010 roku przed godziną 20:00 w miejscowości Griffin w stanie Georgia w USA. Jak donosi portal Daily Mail, trójka rodzeństwa bawiła się w ogrodzie na trampolinie, kiedy nagle rozległ się strzał. Okazało się, że 5-latek postrzelił starszego brata z naładowanej broni, którą wcześniej znalazł w pobliskim lesie. Funkcjonariusze policji ustalili, że maluch uznał groźny przedmiot za zabawkę i nie miał świadomości, jak niebezpieczna może być.

LidlLidl wprowadza rewolucyjną zmianę dla klientów. Wchodzi w życie już 24 majaCzytaj dalej

Okazało się, że niedaleko miejsca, w którym dziecko znalazło pistolet, doszło wcześniej do kontroli drogowej, która zakończyła się pieszą ucieczką podejrzanych przed służbami. W miejscu w którym podjęto próbę zatrzymania odnaleziono wtedy paczkę z substancjami psychotropowymi, jednak żaden z policjantów nie zauważył wtedy broni.

Chłopiec nie zdawał sobie sprawy z tego, jak niebezpieczny przedmiot trzyma w rękach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka18-letnia Angelika zginęła, prokuratura nie potrafi wskazać winnego. Porażające szczegóły, ręce opadająCzytaj dalej

Na miejsce natychmiast wezwano służby. Postrzelony przez brata 12-latek został poddany resuscytacji, a następnie przetransportowano go do lokalnego Wellstar Spalding. Chłopiec miał jedną ranę w klatce piersiowej, niestety, lekarze nie zdołali uratować dziecku życia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wielka Polka. Rodzina przekazała tragiczne informacje
2. Kiedy kolejny etap luzowania obostrzeń? Rzecznik rządu ogłosił, co stanie się jutro

Lokalne służby prowadzą śledztwo mające na celu ustalenie tożsamości osoby, która porzuciła naładowany pistolet w lesie. Broń została zabezpieczona i wysłana na badania do Georgia Bureau of Investigation Crime Lab. Specjaliści przeprowadzą szczegółową analizę pod kątem obecności materiału DNA właściciela broni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia na czas epidemii. Dotyczą wielu polskich rodzin
  2. Anna Lewandowska nie próżnowała podczas kwarantanny. Trenerka napisała książkę (FOTO)
  3. Kim jest brat Łukasza Szumowskiego? Media dotarły do informacji o Marcinie Szumowskim
  4. Oficjalnie: potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Sejmie
  5. Pilna akcja służb na terenie rządowym, na miejscu są nawet pirotechnicy. Media podały nagłe informacje o niebezpiecznej sytuacji w Warszawie
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News