Chłopiec chciał swojej śmierci
pixabay/drcisneros
- 11 Grudnia 2019

7-letni chłopiec błagał lekarzy, by pozwolili mu umrzeć. Ale jak usłyszeli jego ostatnie życzenie byli zdruzgotani

Chłopiec poważnie zachorował i nie miał większych nadziei na wyzdrowienie. Postanowił poprosić lekarzy, żeby pozwolili mu umrzeć. W dodatku 7-latek miał ostatnie życzenie, które wprawiło ich w osłupienie.

Chłopiec z Azji miał zaledwie 5 lat, kiedy zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy mózgu. Chen Xiaotian pozostał jednak dzielny i walczył z chorobą. Jego mama otoczyła syna troskliwą opieką i starała się wspomóc go w walce z niszczycielskim rakiem. Wkrótce niestety sama zachorowała.

Mężczyzna ściął drzewo i pobladłMężczyzna ściął drzewo i pobladł widząc, co w nim było. Ale gdy stwór zaczął się ruszać, był przerażonyCzytaj dalej

Chłopiec dzielnie walczył z nowotworem

Matka chłopca, Zhou Lou, zachorowała na schorzenie atakujące jej nerki. Kobieta spędziła wraz ze swoim synem w szpitalu blisko dwa lata. Początkowo rokowania lekarzy były dobre, sądzili, że rak u chłopca się cofnął i ma szanse wyzdrowieć. Guz jednak powrócił z niszczycielską siłą.

Chłopiec chwilowo czuł poprawę stanu swojego zdrowia. Nie trwało to jednak długo. Choroba doprowadziła do paraliżu małego chłopca i utraty wzroku. Wkrótce stan matki również był ciężki. Lekarze stwierdzili, że jedynie przeszczep może uratować jej życie, dializy już nie pomagały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

AdopcjaKażdy myślał, że suczka odwiedza grób właściciela. Prawda ścina z nógCzytaj dalej

Bohaterska decyzja małego chłopca

Chen dzielnie walczył z chorobą, ale stawało się jasne, że nie będzie w stanie wygrać. Lekarze wpadli na pomysł, który niekoniecznie się spodobał jego mamie. Większość organów chłopca było odpowiednich do przeszczepu.

- Powiedzieli mi, że mój wnuczek nie przeżyje, ale jego nerki mogą uratować życie jego matce, a także dwóm innym osobom - powiedziała babcia chłopca.

Dzisiaj grzeje:

1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Zhou nie chciała się na to zgodzić, ale o całej sprawie dowiedział się dzielny 7-latek. Chłopiec ogłosił, że chce uratować życie matce. Po długich namowach matka zgodziła się, żeby syn został jej dawcą. Zaledwie kilka dni później Chen zmarł, następnie pobrano od niego obie nerki i wątrobę. Jedną z nich otrzymała jego matka, natomiast pozostałe organy trafiły do innych osób. Jego nerka przyjęła się i Zhou po pewnym czasie wróciła do zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

SzczeniakiZdjęcia ich szczeniaków powalają. 12 najdziwniejszych mieszańców świataCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News