Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu

Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu Źródło: Wikimedia Commons / Exploti

Chłopiec zmarł w wieku 14 lat. Rozpościerała się przed nim świetlana kariera aktorska i taneczna. Trwają okoliczności wyjaśniające przyczynę jego śmierci.

Chłopiec w chwili śmierci miał zaledwie 14 lat. Ciało zostało znalezione w jego domu w szkockim mieście Greenock. Wciąż nie ustalono przyczyny zgonu. Zmarła młoda gwiazda telewizji i wybitnie utalentowany tancerz baletowy, który zagrał w popularnym serialu "Outlander". Dopatrywano się w nim przyszłego Billy'ego Elliota. 

Chłopiec był nadzieją szkockiego baletu

Nie żyje 14-letni tancerz baletowy Jack Burns. O jego śmierci jako pierwsze poinformowały władze szkoły tańca. W opublikowanym oświadczeniu akademii Elite Academy of Dance czytamy, że chłopiec zmarł 1 grudnia. Przyczyna zgonu nadal nie została ustalona - sprawę bada lokalna policja. Póki co funkcjonariusze nie podejrzewają udziału osób trzecich. 

- Piszemy ten post z bardzo ciężkim sercem. Niestety, jak wiecie straciliśmy naszego ukochanego studenta Jacka Burnsa - czytamy w oświadczeniu akademii zamieszczonym na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

14-letni Szkot Jack Burns był nadzieją szkockiego baletu. Miał tylko 9 lat, kiedy dostał się do prestiżowej szkoły Glasgow Ballet School. W 2014 roku zagrał rolę w bardzo popularnym serialu "Outlander". Wystąpił też w thrillerze "In plain sight" i kilku produkcjach stacji BBC. 

Nie żyje "Billy Elliot"

Jack Burns miał niezwykłe umiejętności taneczne, przez co wiele osób nazywało go Billym Elliotem ze znanego filmu angielskiego reżysera Stephena Daldry. 

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
2. Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

- Jack był inspiracją dla wszystkich w Elite i poruszył serca wszystkich, którzy mieli przyjemność pracować z nim i tańczyć od 2012 roku. My, cała rodzina Jacka i jego przyjaciele jesteśmy całkowicie załamani i brakuje nam słów i odpowiedzi - napisały na końcu niezwykle smutnego oświadczenia władze elitarnej szkoły tanecznej, do której uczęszczał zmarły chłopiec. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: o2.pl 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News