Media obiegły wstrząsające informacje, że chłopiec zmarł po tym jak nauczyciel wymierzył mu karę
Michał Parzuchowski Unsplash.com
Agata Jaroszewska - 11 Września 2020

Nauczyciel ukarał 13-latka za brak pracy domowej. Chłopiec nie przeżył

Chłopiec zmarł, a winą o ten stan rzeczy obarczany jest jego nauczyciel. Niepokojące doniesienia na temat sytuacji w szkole obiegły cały świat i trudno zrozumieć dlaczego osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo uczniów dopuściła się takiego zachowania. Śmierci można było uniknąć, wystarczyłoby, żeby nauczyciel zareagował, gdy chłopiec mówił, że nie czuje się dobrze. Sytuacja jaka miała miejsce jest naprawdę niedopuszczalna.

Chłopiec miał przed sobą jeszcze całe życie, jednak jeden incydent całkowicie przekreślił wszystko co mógł jeszcze osiągnąć. Wyjątkowo trudno pogodzić się z tą sytuacją. Tragedii można było bez problemu uniknąć. Młody uczeń odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie, a wszystkiemu winny jest brak pracy domowej.

Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasąRodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Chłopiec zmarł po tym jak nauczyciel wymierzył mu karę za brak pracy domowej

Chłopiec został znaleziony martwy, a widok jaki ukazał się oczom zrozpaczonych rodziców rozdarłby serce każdego. 13-letni chłopiec przyszedł do szkoły po trzy dniowej absencji z powodu złego samopoczucia. Nikt nie spodziewał się, że jego powrót na zajęcia stanie się powodem ogromnej tragedii. Z racji choroby nie był przygotowany tak jak wymagał od niego nauczyciel, a ten słysząc, że chłopiec nie ma ze sobą odrobionej pracy domowej natychmiast podjął decyzję o wymierzeniu surowej kary.

Dziecko mimo tego, że nie czuło się najlepiej i dopiero co się wyleczyło się z choroby miało wykonać 100 przysiadów z wyskokiem. Lekarze podejrzewają, że właśnie to wymagające ćwiczenie było bezpośrednią przyczyną zgonu 13-letniego ucznia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

Rodzice wrócili do domu i znaleźli syna martwego

Potay Suriyawt Jiwakanon to chłopiec, który zmarł we śnie na początku września. Tak właśnie nazywa się tajlandzki uczeń w okrutny sposób ukarany przez swojego nauczyciela. Najdziwniejsze jest to, iż pedagog wiedział, że chłopiec miał zwolnienie lekarskie z zajęć wychowania fizycznego i jest po chorobie. Media przekazują, że po wykonaniu kary uczeń wrócił do domu, gdzie przebywał sam z młodszym bratem. Sygnalizował, że nie czuje się dobrze, ale nauczyciel to ignorował i nalegał, aby ten dokończył wymierzoną karę. Kiedy rodzice wrócili rano do domu znaleźli swoje dziecko bez oznak życia. Żaden rodzic nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Natychmiast wezwano pogotowie, jednak nic nie dało się już zrobić

Rodzice przerażeni swoim odkryciem wezwali pomoc, jednak sanitariusze nie mieli wątpliwości, że chłopiec nie żyje i nie da się mu pomóc. Najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu były problemy z niewydolnością serca. To właśnie w związku z tym chłopiec miał umrzeć w trakcie snu. Szkoła obiecała, że nauczyciel poniesie konsekwencje, a cała sytuacja zostanie dokładnie zbadana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane zapowiedzi ekspertów. Sytuacja mogła nas zmylić, IMGW nie ma wątpliwości
  2. NASA buduje zmiennokształtne samoloty. Nadchodzi lotnicza rewolucja [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Wstrząsające, nikt by nie wytrzymał. Tomasz Komenda ujawnił, co musiał jeść w więzieniu, żeby przeżyć

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News