Z mieszkania wyglądał 2-letni chłopczyk. Za jego plecami zauważyli przerażający widok, natychmiast go zabrali

Z mieszkania wyglądał 2-letni chłopczyk. Za jego plecami zauważyli przerażający widok, natychmiast go zabrali Źródło: .

Chłopiec wyglądał lękliwie zza otwartych drzwi na klatkę schodową. Za jego plecami policjanci spostrzegli straszny widok. Dramat rozegrał się w Łodzi.

Chłopiec biegający bez opieki po korytarzu wzbudził wątpliwości mieszkańców, którzy natychmiast wezwali na miejsce policję. Policjanci po wejściu do jego mieszkania spostrzegli straszny widok. Chłopca od razu stamtąd zabrano. 

Dramatyczna sytuacja w Łodzi

W niedzielne południe łódzka policja otrzymała zgłoszenie o bawiącym się samotnie 2-latku. Chłopiec bez opieki biegał po korytarzu domu w dzielnicy Bałuty. Policja po dotarciu na miejsce zauważyła chłopca, który wychylał się zza otwartych drzwi do swojego mieszkania. Po wejściu dalej, policjanci spostrzegli drugie dziecko w łóżeczku, obok niego zaś, na podłodze, spała dorosła kobieta. Okazało się, że chłopcy są braćmi bliźniakami.

W innym pokoju stróże prawa znaleźli śpiącą parę. Mieszkańcy po obudzeniu byli mocno zdenerwowani obecnością policjantów. Zaczęli się zachowywać agresywnie, można było wyczuć od nich woń alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że 26-letnia matka miała 1,5 promila alkoholu we krwi, natomiast 32-letni ojciec wydmuchał pół promila mniej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec wraz z bratem zostali zabrani

Policja aresztowała bezmyślnych, pijanych rodziców. Za narażenie bezpieczeństwa swoich dzieci grozi im teraz 5 lat więzienia i utrata praw rodzicielskich. Chłopiec razem z bratem zostali przewiezieni do babci, która tymczasowo zajmie się nimi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona znalazła ukryty zeszyt męża. Przeczytała, co w nim napisał i zmroziło jej krew w żyłach
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Policjanci podkreślają, że cała sytuacja mogła się skończyć tragicznie, gdyby nie odpowiednia reakcja jednego ze świadków, który postanowił zadzwonić na policję, widząc biegające bez opieki dziecko. Policja apeluje do obywateli, żeby w niepokojących sytuacjach nie bali się interweniować i dzwonić po stróżów prawa, ponieważ dzięki temu mogą uratować ludzkie życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News