Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce Źródło: .

Chłopiec wybrał się z rodzicami do schroniska dla zwierząt. Rodzina pragnęła mieć w domu futrzaka - mógł to być pies lub kot, bez znaczenia. Wyboru miał dokonać syn. Gdy wskazał swojego faworyta, mama i tata bardzo się wzruszyli.

Chłopiec wcale długo nie przemierzał alejek schroniska, gdzie w klatkach trzymane były psy i koty. Od razu zdecydował się na tego jedynego zwierzaka. Pracownicy schroniska oraz rodzice nie posiadali się ze zdumienia.

Chłopiec otrzymał wolną rękę przy adopcji zwierzęcia

Do sieci szybko przedostała się wiadomość o tym, co zrobił mały Easton. Pracownicy schroniska byli zachwyceni, ale musieli kilkukrotnie spytać się chłopca, czy aby na pewno jest pewien swojej decyzji. Rodzice byli z niego niesamowicie dumni - właśnie tak chcieli go wychować. Ze schroniska wyjechali z wyjątkowym zwierzakiem.

Easton nie tracił czasu na przemierzanie długich alejek. Co dziwne, wcale też nie skierował swoich kroków w stronę szczeniaczków i kociaków, których tak mocno pragnie każde małe dziecko. Słodkie zwierzaczki rozczulają każdego, lecz tym razem musiały poczekać na swoją adopcyjną kolej. Easton od początku wiedział, że musi poczuć więź ze zwierzęciem - dla niego wcale nie liczył się wygląd. W końcu zobaczył wspaniałego kocura.

Stary, ciężki kocur zwrócił uwagę Eastona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Easton zatrzymał się przy klatce Tiny'ego, 10-letniego, ogromnego kocura. Kot już swoje w schronisku przeżył. Był stary, co odstraszało potencjalnych chętnych do adopcji, a jego waga powalała. Rudy futrzak był wielkich rozmiarów, a Easton miał problem, by go nawet unieść. Kiedy już zostały podpisane potrzebne dokumenty i zwierzak był zabierany do domu, Tiny położył się na kolanach swojego nowego pana.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

To niesamowite, ponieważ zwykle takie zwierzaki boją się otoczenia, nowych zapachów i rzeczy, ale nie Tiny - nawet w domu nie opuszczał kolan Eastona na krok. Teraz razem spędzają ze sobą wiele czasu i są najlepszymi kompanami. Chłopiec jest świadomy tego, że kocur ma już swoje lata, ale jest zadowolony, że kocią starość będzie mógł przeżyć w przytulnym i kochającym domu, a nie za kratkami obserwując kolejnych nie zwracających na niego uwagi ludzi.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Webniusy

Następny artykuł