8-latek umarł na rękach mamy. Tuż przed śmiercią wypowiedział słowa, które doprowadzają do płaczu

8-latek umarł na rękach mamy. Tuż przed śmiercią wypowiedział słowa, które doprowadzają do płaczu Źródło: Gofundme.com

8-letni chłopiec wydał z siebie krzyk, gdy usłyszała go mama natychmiast pobiegła do pokoju sprawdzić, co się stało. Chłopiec umierał jej na rękach, niestety nie dało się już niczego zrobić. Maluch zdołał jeszcze wypowiedzieć kilka swoich ostatnich słów. To, co przekazał, doprowadziło mamę do łez.

8-letni chłopiec o imieniu Cillian nagle wydał z siebie przerażający krzyk, po czym osunął się na ziemię. Przestraszona mam usiłowała pomóc swojemu synkowi. Wezwała pogotowie, a chłopiec od razu trafił do szpitala. Niestety lekarze nie byli już w stanie w jakikolwiek sposób mu pomóc. Gdy umierał na rękach swojej mamy, powiedział jej zaledwie kilka słów, które doprowadziły ją do łez.

Chłopiec umierał na rękach mamy, zdołał wypowiedzieć swoje ostatnie słowa, które sprawiły, że z jej oczu polały się łzy

Do tragicznego wydarzenia doszło 5 maja. Jak wspomina Clare Walker (matka chłopca), poprosiła swojego kochanego synka, by poszedł do pokoju i przebrał się w piżamę. Kobieta zaplanowała dla nich wieczór filmowy. Gdy chłopiec poszedł się przebrać, nagle z jego ust usłyszała przeraźliwy krzyk. 

- To był przeszywający, przerażony okrzyk. Nigdy nie słyszałam, by mój syn wydał taki dźwięk - wspominała Clare Walker. Kobieta od razu pobiegła do syna, po czym sprowadziła go na dół, by mógł zaczerpnąć świeżego powietrza. Chłopiec osunął się jednak w jej ramionach. Ojciec przeprowadził akcję reanimacyjną oraz wezwał pogotowie. Cillian natychmiast trafił do szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Kocham cię, mamo - brzmiały jego ostatnie słowa. Mama odparła, ze również go kocha najmocniej na świecie. Chłopiec zmarł zaledwie 10 minut po tym, jak dotarł do szpitala. Niestety lekarze nie byli już w stanie niczego zrobić. 

Niestety do tej pory nie wiadomo, co było przyczyną nagłej śmierci Cilliana. Chłopiec cierpiał na astmę oraz walczył z katarem siennym, wskutek czego ciągle przyjmował leki. Powód jego śmierci do tej pory pozostał jednak tajemnicą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje z ostatniej chwili. W nocy zmarł dziennikarz TVP i TVN
2. Pierwsze objawy udaru mózgu. Gdy się pojawią liczy się każda sekunda
3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

Cillian został pochowany 27 maja. Ograniczenia związane z pandemia koronawirusa sprawiły, że na jego pogrzebie mogło być jedynie 20 osób. Tego dnia jednak wiele osób zgromadziło się wokół cmentarza, na ulicy. Jego przyjaciele przebrali się w kostiumy superbohaterów, by pożegnać chłopca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje dziennikarz TVN i TVP
  2. Gwiazdor disco polo przesadził? Wszystko na żywo pokazała TVP, ręce opadają
  3. Potężny wybuch wstrząsnął polską miejscowością. Wśród rannych dziecko, okoliczne zabudowania zniszczone
  4. Niestety, mamy potwierdzenie. Kolejne regiony w Polsce objęte pomarańczową strefą
  5. "Na dobre i na złe" straci kultowego aktora? Fani serialu są zaniepokojeni

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News