Mama zostawiła chłopca w aucie samego
Pixabay hulkiokantabak
Agata Jaroszewska - 10 Maja 2020

Chłopczyk miał tylko 5 lat. Nie do pomyślenia, jak bardzo skrzywdziła go mama

Chłopiec pozostawiony przez matkę znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. W sobotę w Płocku mogło dojść do ogromnej tragedii, ponieważ zapaliło się auto, w którym znajdowało się dziecko. Mama 5-latka przebywała w tym czasie w mieszkaniu i gdyby nie alarm w samochodzie chłopiec mógł zginąć. Całą sprawę opisał na swoich łamach SuperExpress, będzie ona miała ciąg dalszy, gdyż sprawą z miejsca zajęli się śledczy. To ogromne szczęście, że dziecko nie straciło życia jednak zachowanie matki nadal jest oburzające.

Chłopiec ma zaledwie 5 lat, a mimo to mama pozostawiła go samego w zamkniętym aucie na parkingu. Nie do pomyślenia, jak bardzo skrzywdziła go swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem mama. Dziecko trafiło do szpitala.

Mężczyzna odnalazł ciało Kacperka.Dotarli do mężczyzny, który znalazł nieżyjącego Kacperka. Nagranie z jego kamery odbiera mowęCzytaj dalej

Chłopiec zamknięty był w aucie, w którym pojawił się ogień

Chłopiec przebywał sam w samochodzie na jednym z płockich parkingów. Policja w sobotę 9 maja otrzymała zgłoszenie, że z jednego z pojazdów zaparkowanych przed budynkami na ulicy Gałczyńskiego wydobywa się dym, a w środku znajduje się samotne dziecko. Służby poinformowane zostały chwilkę przed godziną 17 i kiedy dotarły na miejsce ustaliły, że matka zostawiła chłopca samego w aucie, a sama przebywała w mieszkaniu. 5-latek przewieziony został do szpitala w Płocku, a całą sprawą zajmie się teraz policja, gdyż życie dziecka, który przebywał pod opieką matki została zagrożone. Zbadane zostaną także przyczyny pożaru i według informacji przekazanych przez reporterów SuperExpressu żadna z opcji, nawet podpalenie, nie są wykluczane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Sytuacja była bardzo niebezpieczna

Na temat niebezpieczeństwa w jakim znalazł się chłopiec oraz całej sytuacji poproszono o komentarz policję. Wydarzenie mogło mieć dużo gorszy finał, skończyło się jednak na niewielkich obrażeniach, które nie stwarzały dla życia dziecka wyjątkowego zagrożenia. Najbardziej zastanawiające w całej sprawie jest to, iż matka pozostawiła 5-letniego chłopca samego w zamkniętym aucie.

- Gdy kobieta wróciła do samochodu, z jego wnętrza wydobywał się dym. Natychmiast wyjęła ona dziecko z pojazdu, a chłopiec z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala w Płocku - powiedziała oficer prasowy KMP w Płocku, mł. asp. Marta Lewandowska. Zarówno policja oraz SuperExpress nie dotarły do informacji dlaczego mama zdecydowała się na pozostawienie dziecka bez opieki.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat ujawnił szczegóły. Przed chwilą zapadła kluczowa decyzja dot. wyborów

2. Szczere wyznania ginekologów. Zdradzili rzeczy, których nigdy nie powiedzą ci w twarz

Gdyby nie alarm nie wiedziałaby, że musi interweniować

Śledczy zajmujący się tą sprawą zbadają teraz dlaczego w pojeździe pojawił się ogień i nie wykluczają oni żadnej z możliwych opcji. Istnieje podejrzenie, że pożar mógł wzniecić sam poszkodowany chłopiec. Dziecko mogło przypłacić zamknięcie w samochodzie życiem, a reakcję ze strony matki zawdzięcza alarmowi, który poinformował kobietę, że dzieje się coś złego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowy objaw zwiastujący zawał serca. Nigdy go nie lekceważ
  2. Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor poszedł na modlitwę. Został zabity na oczach wiernych
  3. Gwiazda TVP ogłosiła radosną nowinę, gratulujemy. Zdjęcie mówi samo za siebie
  4. Najsłynniejszy lekarz w Polsce przekazał kapitalną wiadomość. Wykluczył zakażenie dużej grupy osób
  5. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  6. Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błąd

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Źródło: SuperExpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News