Mały chłopiec zaprosił kobietę do tańca. Kiedy zaczęli, wszyscy byli oszołomieni

Mały chłopiec zaprosił kobietę do tańca. Kiedy zaczęli, wszyscy byli oszołomieni Źródło: youtube/ Suro Hakobyan/

Chłopiec nie miał żadnych oporów przed tym, żeby zaprosić do tańca dorosłą kobietę. Wszyscy byli zauroczeni jego gestem, ale największy ładunek emocjonalny dostali, kiedy ta osobliwa para zaczęła pląsać na parkiecie. Wszystkim opadły szczęki.

Mały chłopiec kochał taniec, jednak o wiele większą przyjemność sprawiał mu taniec w parze. Będąc na przyjęciu i chcąc zaprezentować wszystkim swoje umiejętności, szybko wyłonił z tłumu swoją kompankę, która z uśmiechem na ustach przystała jego propozycję. To co wydarzyło się po kilku sekundach zwyczajnie odbiera mowę. 

Chłopiec zaprosił kobietę do tańca. Wszyscy byli oszołomieni, a nagranie podbija sieć 

W serwisie YouTube pojawił się nieco ponad 2-minutowy filmik prosto z rosyjskiego przyjęcia, na którym widać świetnie bawiących się gości. W pewnej chwili na parkiet wkracza kilkuletni chłopiec, a za nim idzie piękna kobieta w czerwonej sukience. Gdy tylko młody dżentelmen poprosił ja do tańca, ta nie zastanawiała się ani sekundy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na środku parkietu wykonali "Lazginkę", czyli jeden z popularniejszych w ostatnim czasie styl tańca, wywodzący się z Europy Wschodniej. Polega on na dynamicznych ruchach, które partnerzy wykonują, stojąc naprzeciw siebie. Goście byli zdumieni widząc tempo, jakie narzucił malec. Na szczęście ktoś postanowił nagrać niebywałe zajście, a filmikiem podzielił się w sieci, gdzie internauci mogą podziwiać talent chłopca. 

Aż trudno uwierzyć w to, że w tym wieku nauczył się dość skomplikowanego tańca, a tym bardziej, że jako kompankę wybrał dorosłą kobietę. Niemniej, jego umiejętności robią wrażenie, co śmiało można zauważyć po wyświetleniach, bowiem nagranie odtworzono już blisko 7 milionów razy. Śmiało można również stwierdzić, że niejeden dorosły mężczyzna mógłby nauczyć się od kilkulatkach niektórych ruchów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

2. Sprawdzają, czy klienci noszą maseczki. Policyjne kontrole pod galeriami handlowymi

Dla zaciekawionych zamieszczamy nagranie, które bez wątpienia powinien zobaczyć każdy. Przy oglądaniu łzy śmiechu są gwarantowane. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  2. Polskie media podały najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje Krzysztof Cukier, Zakopane pogrążone w żałobie
  3. W życie weszły duże zmiany ws. rejestracji u lekarzy. NFZ radzi pacjentom
  4. Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa
  5. Masz telefon w jednej z największych sieci w Polsce? Należy ci się zwrot pieniędzy
  6. TVN przekazał Polakom pilną wiadomość. Będzie źle, każą się zabezpieczyć

Źródło: YouTube

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News