Dramatyczne sceny w polskiej miejscowości. Nie żyje 11-letni chłopiec, nie miał żadnych szans

Dramatyczne sceny w polskiej miejscowości. Nie żyje 11-letni chłopiec, nie miał żadnych szans Źródło: Pikio.pl

Chłopiec zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w sobotę, 6 września bieżącego roku, w jednej z polskich miejscowości. Media obiegły wstrząsające informacje na temat zdarzenia. Okoliczności są szokujące, jedenastolatek nie miał żadnych szans na przeżycie. Kierowcy byli świadkami dramatycznych scen. Wiemy, co się stało.

Chłopiec pochodzący z z małej wsi w gminie Warta w powiecie sieradzkim (województwo łódzkie) zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w sobotę, 6 września bieżącego roku. Dziecko jadące motorowerem wjechało wprost pod jadące z naprzeciwka auto dostawcze. Mimo że lekarze natychmiast przystąpili do reanimacji, nie udało się uratować mu życia. To niejedyne fatalne informacje, które obiegły media dzisiejszego poranka.

Chłopiec zginął w tragicznym wypadku

Do wypadku doszło w ostatnią sobotę w późnych godzinach popołudniowych, około godziny 18:45 w miejscowości Cielce nieopodal Warty. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia lokalna komenda pod nadzorem prokuratury w Sieradzu, o czym poinformowała Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji. Ze wstępnych wiadomości przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego, który jechał fiatem ducato od strony miejscowości Chlewo w kierunku Cieplic, zderzył się z jedenastoletnim chłopcem, który wyjeżdżał motorowerem z drogi gruntowej znajdującej się po prawej stronie jezdni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziecko poniosło poważne obrażenia. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratownicze, które przetransportowały je do szpitala w Sieradzu, a następnie do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Niestety, chłopiec odniósł bardzo poważne obrażenia, które sprawiły, że mimo wysiłków lekarzy, zmarł w poniedziałek, 7 września. Lokalna społeczność pogrążyła się w głębokiej rozpaczy.

Dzisiaj grzeje:

1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Przy okazji tego tragicznego zdarzenia, policja wystosowała apel do nastolatków i ich rodziców. Mundurowi przypomnieli, że osoba, która chce zasiąść za kierownicą motoroweru powinna mieć ukończone czternaście lat i być absolwentem kursu nauki jazdy. Niezbędne jest również wykonanie specjalistycznych badań medycznych i uzyskanie zgody rodziców lub opiekunów prawnych. Chłopiec był zdecydowanie zbyt młody, by samodzielnie poruszać się po drogach pojazdem tego typu.

Chłopiec na motorowerze

Źródło zdjęcia: KWP Łódź

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziała
  2. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  5. Z ostatniej chwili: Żona przekazała tragiczną wiadomość o śmierci aktora
  6. A miało być tak pięknie. Klienci Biedronki są wściekli, padły mocne słowa

Źródła: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News