Rodzina świętowała urodziny 3-latka. Niewyobrażalna, nagła tragedia, chłopiec nie żyje

Rodzina świętowała urodziny 3-latka. Niewyobrażalna, nagła tragedia, chłopiec nie żyje Źródło: Facebook / alexandru.popadiuc

Chłopiec obchodził swoje 3. urodziny. Rodzina świętowała w mieszkaniu, gdy nagle maluch zniknął im z oczu. Radosna uroczystość zakończyła się tragicznie. Dziecko zmarło w szpitalu.

Chłopiec tego dnia obchodził 3. urodziny. Jego rodzina świętowała w domu. Rodzice dziecka nie przypuszczali, że radosna uroczystość skończy się dla nich tak wielką tragedią. Sąsiedzi powiedzieli, że tuż po zdarzeniu usłyszeli zza ściany przerażający krzyk matki. Lokalna policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Chłopiec świętował urodziny z rodzicami 

Edward Popadiuc świętował 3. urodziny, które nagle niestety zostały brutalnie przerwane. Dziecko wypadło z 4. piętra bloku. Ojciec dziecka natychmiast zbiegł po schodach na podwórko i udzielił synowi pierwszej pomocy. Wezwał również pogotowie ratunkowe. 3-latek został przetransportowany do szpitala. Doznał bardzo rozległych obrażeń, co było oczywiście wynikiem tego, że spadł z dużej wysokości. Lekarze walczyli o jego życie, niestety odszedł z tego świata następnego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec spadł z 4. piętra, zmarł w szpitalu

Po tragicznym zdarzeniu policjanci skontrolowali osiedle, na którym mieszka rodzina. Sprawdzali, czy nie doszło do awarii zamków w oknach oraz przypominali mieszkańcom o czujności, jaką trzeba zachowywać w obecności małych dzieci. Brytyjscy funkcjonariusze prowadzą również śledztwo w tej sprawie. Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Rodzina zorganizowała internetową zbiórkę pieniędzy, która pokryje koszty pogrzebu dziecka w ich rodzinnej Rumunii. Kilka godzin przed tragedią ojciec dziecka udostępnił post na Facebooku z życzeniami dla syna. Teraz pod wpisem dodawane są setki kondolencji. Rodzice nie mogą pogodzić się ze stratą dziecka.

- Płaczę całymi dniami i nocami. Nie chcę już więcej. To nasz aniołek – powiedział ojciec chłopca, Alexandru Popadiuc, w rozmowie z dziennikarzami "Evening Standard".

Najlepsze newsy dnia:

  1. STRZEŻ SIĘ kontroli drogowej. Policja wlepi ci mandat nawet za drobnostkę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

źródło: Fakt 24

Następny artykuł