Nie do pomyślenia, zamknęli 8-latka w garażu przy -19 stopniach Celsjusza. Kiedy trafił do szpitala, lekarze dokonali piorunującego odkrycia

Nie do pomyślenia, zamknęli 8-latka w garażu przy -19 stopniach Celsjusza. Kiedy trafił do szpitala, lekarze dokonali piorunującego odkrycia Źródło: pixabay/StephanieAlbert

Chłopiec został zamknięty w garażu przy -19 stopniach Celsjusza. Kiedy ośmiolatek trafił do szpitala, lekarze odkryli kolejne przerażające rzeczy. Nikt nie może uwierzyć w los małego chłopca.

Chłopiec w niebywale mroźną noc został zmuszony do spania w garażu. Temperatura na zewnątrz wynosiła -19 stopni Celsjusza. Dopiero kiedy trafił do szpitala, przerażeni lekarze odkryli, że wcześniej wydarzyła się przerażająca tragedia. Absolutnie nikt nie jest w stanie uwierzyć w to, co wydarzyło się w rodzinie chłopczyka. 

Chłopiec został zamknięty w mroźną noc w garażu 

Zgodnie z wersją wydarzeń rodziców, chłopiec o imieniu Thomas, stracił przytomność na podjeździe. Nikt nie wiedział, że ośmioletni chłopiec spędził całą noc przy garażu. Kiedy na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, ojciec chłopca rozpoczął resuscytację, jednak niewiele ona pomogła, a chłopiec został pilnie przewieziony do szpitala. Temperatura jego ciała wynosiła zaledwie 24,4 stopnia Celsjusza. Był przerażająco wychłodzony, a lekarze, którzy się nim zajęli, nic nie mogli już zrobić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec, który został przewieziony do szpitala, już nie żył. Zgodnie z wynikiem sekcji zwłok główną przyczyną śmierci dziecka była hipotermia. Jednak podczas badania wyszło na jaw, że zeznania taty nie pokrywają się z rzeczywistością. Chłopiec nie stracił przytomności, jego obrażenia na twarzy wskazywały na to, że przed śmiercią został pobity. 

Chłopiec nie żyje. Śledztwo w toku

Chłopiec nie był jedynym dzieckiem, które znajdowało się w domu i mogło paść ofiarą przemocy domowej. Oprócz niego w domu przebywało jeszcze pięcioro dzieci, które na czas trwania śledztwa musiały zostać przeniesione do rodziny zastępczej. 

- Nadal badamy zakres nadużyć i czy objęły one też pozostałe dzieci. Te aresztowania to nie koniec śledztwa - przekazała policja, która zajmuje się sprawą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Ojciec chłopca, a także jego narzeczona zostali oskarżeni o zabójstwo dziecka. Przebywają w areszcie, gdzie czekają na wyrok sądu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. 25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie
  4. Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem
  5. 5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News