Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko

Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko Źródło: SE/Mariusz Mucha

Chłopiec został zamordowany przez własną matkę. To wstrząsająca historia z Lublina, którą żyje cała Polska. Ujawnione zostały kolejne fakty ws. śmierci małego Filipka.

Chłopiec został zamordowany z zimną krwią. Jego matka nie miała żadnych skrupułów, a zbrodnię rzekomo planowała od kilku miesięcy. 38-letnia Monika zabiła swoje jedyne dziecko, 10-letniego Filipa. Kobieta poszukiwała idealnego miejsca, aby dokonać tego makabrycznego czynu i podróżowała z chłopcem przez kilka dni po okolicy. Tą sprawą żyje cała Polska, a na jaw wychodzą nowe fakty.

W życiu tej rodziny coś złego działo się od kilku miesięcy

Już we wrześniu szkoła zauważyła, że coś jest nie tak. Filip bardzo często opuszczał zajęcia, aby wybrać się z matką na wycieczkę.

- Trzy dni spędzili w Nałęczowie, innym razem pojechali na nocleg do Lublina - wspomina znajoma rodziny.

Chłopiec ojca również martwił się tymi ciągłymi wyjazdami. Tydzień przed tragedią był aż dwa razy na policji, aby donieść o niepokojącym zachowaniu żony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Nie zgłaszał jednak formalnego zaginięcia, w czasie ich nieobecności miał z nimi kontakt, rozmawiali za pomocą komunikatora internetowego - opowiada kom. Kamil Gołębiowski.

Niestety, zanim policja zaczęła dochodzenie w tej sprawie. Monika S. zabrała dziecko na jego ostatnią w życiu wycieczkę, jednak to nie koniec nowych informacji w sprawie. 

Kolejne wstrząsające fakty

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

W piątek znaleziono zwłoki chłopca w jednym z lubelskich hoteli. Monika S. była w nim z synkiem trzy dni wcześniej. Początkowo zarezerwowała pobyt na jeden dzień, a dopiero później, przedłużyła wizytę. Być może jeszcze się wahała przed zbrodnią. Jak się okazuje, kobieta planowała najpierw zabić swoje dziecko, a następnie popełnić samobójstwo. Filip został przez nią bestialsko potraktowany - unieruchomiła go własnym ciałem, a następnie udusiła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: se

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News