Nagrali 9-letniego chłopca z zespołem Downa podczas śpiewania. Nie mogli przewidzieć, że stanie się hitem sieci

Nagrali 9-letniego chłopca z zespołem Downa podczas śpiewania. Nie mogli przewidzieć, że stanie się hitem sieci Źródło: youtube.com/Jeanne Miller

Chłopiec chory na zespół Downa został nagrany przez swojego ojca w trakcie wspólnej podróży autem. Wszystko przez to, że 9-latek ucieszył się na lecący w radio utwór swojej wielkiej idolki, Whitney Houston, i zaczął śpiewać wraz z nią. Filmik trafił do internetu, ale rodzice chłopca nie spodziewali się, że będzie aż takim hitem.

Chłopiec chory na zespół Downa ma jedno, ulubione hobby. 9-letni Dane Miller wprost uwielbia śpiewać, a jego ulubioną artystką jest legendarna ikona muzyki pop - Whitney Houston. Chłopak zna praktycznie wszystkie jej piosenki i nie boi się mierzyć z repertuarem swojej idolki. Podczas jednej z wypraw ze swoim tatą został nagrany w chwili wykonywania znanego na całym świecie hitu zmarłej wokalistki. Ojciec zdecydował się umieścić nagranie w internecie. Nie mógł wtedy przewidzieć, że jego dziecko zostanie prawdziwą gwiazdą.

Chłopiec uwielbia Whitney Houston. Wykonanie hitu zostało nagrane przez ojca

W trakcie jednej z przejażdżek samochodowych, dziecko chore na zespół Downa usłyszało, że lokalna stacja radiowa puszcza wielki hit wokalistki, piosenkę „I have nothing”. Utwór pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu "Bodyguard" jest jednym z ulubionych przebojów chłopca.

- Kiedyś oglądaliśmy dokument o Houston. Po nim zaczął ściągać jej piosenki. Właśnie na tej się zatrzymał - powiedziała mama chłopca, Danna Miller dla CBS.

Chłopiec niewiele myśląc zaczął śpiewać, a jego ojciec, który był widocznie poruszony tym widokiem, zaczął go natychmiast nagrywać, a potem umieścił nagranie na YouTubie. Nie wiedział, że dzięki tej decyzji jego potomek stanie się błyskawicznie gwiazdą internetu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dane Miller zdobył setki fanów

Film pokazujący, jak chłopiec wykonuje piosenkę, spotkał się z wielkim odzewem ze strony internautów, którzy wprost nie byli w stanie uwierzyć w tak duży talent drzemiący w chłopaku. Co ważne, w sekcji komentarzy na YouTubie przewijają się w większości miłe i zachwalające głosy, co jest prawdziwym ewenementem na tej platformie.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona przyłapana na zdradzie w samochodzie. Mąż wszystko nagrał
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

- Czytałam komentarze, są bardzo miłe. Wzruszyły mnie - powiedziała mama dziecka w rozmowie z amerykańskimi mediami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: Webniusy

Następny artykuł