Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Facebook

Chłopiec przeżył prawdziwy horror w ostatnich chwilach swojego życia. Jego mama z zimną krwią zamordowała swoje 10-letnie dziecko i dzisiaj przyznała się do zarzucanych jej czynów. Sposób, w jaki zabiła malucha, mrozi krew w żyłach.

Martwy chłopiec, który został znaleziony w jednym z hosteli w Lublinie, został brutalnie zamordowany przez swoją matkę. Aż ciężko uwierzyć, w jaki sposób kobieta dokonała zabójstwa na własnym dziecku. Relacja lubelskiej prokuratury jest wstrząsająca. Monika S. popełniła zbrodnię ze szczególnym okrucieństwem. 

Chłopiec nie miał szans na przeżycie

Monika S., została zatrzymana przez lubelskie służby w sobotę. Następnego dnia usłyszała zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych lubelska prokuratura przekazała, iż matka 10-letniego Filipka przyznała się do zbrodni. Teraz już dokładnie wiadomo, w jaki sposób pozbawiła życia swojego dziecka. Chłopiec nie miał żadnych szans na przeżycie.

Dziecko zostało uduszone przez matkę

Lubelscy śledczy przekazali, w jaki sposób kobieta zamordowała swoje 10-letnie dziecko.

- W zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia małoletniego syna, działając ze szczególnym okrucieństwem i w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, nakrywając kołdrą jego ciało wraz z głową, unieruchomiła je przytrzymując własnym ciałem i w ten sposób doprowadziła do uduszenia pokrzywdzonego - przekazała informację dla Polsat News Prokuratura Okręgowa w Lublinie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas przesłuchania Monika S. przyznała się do winy. Ze względu na dobro śledztwa, Prokuratura nie chce jednak ujawniać motywów jej działania. Śledczy skierowali wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie dzieciobójczyni. Sąd przychylił się do wnioskodawców i 38-latka została aresztowana na 3 miesiące. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje finalistka Top Model. Wypadła z okna wieżowca

2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Zwłoki 10-letniego chłopca w ubiegły piątek znaleziono w jednym z lubelskich hosteli. Śledczy od razu w gronie podejrzanych umieścili matkę dziecka. Po dobie poszukiwań, kobieta została odnaleziona i jak się okazało, przypuszczenia służb potwierdziły się - to Monika S. brutalnie zamordowała syna. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów


źródło: Polsat News

Następny artykuł