Nowe porażające informacje ws uduszonego 10-letniego Filipka z Lublina. Ojciec chłopca został przesłuchany

Nowe porażające informacje ws uduszonego 10-letniego Filipka z Lublina. Ojciec chłopca został przesłuchany Źródło: pixabay/4711018/

10-letni chłopiec uduszony w potworny sposób. Policja niezwłocznie wszczęła śledztwo w celu ustalenia winnego. Choć prowadzone dochodzenie jeszcze nie dobiegło końca, w mediach pojawia się coraz więcej informacji.

Chłopiec, który został znaleziony martwy w jednym z pokoi w hostelu, jeszcze przez długi czas będzie głównym tematem rozmów Polaków. Rodacy są poruszeni tragedią, w której ucierpiało niewinne dziecko. Służby zajęły się sprawą, aby wyłonić winnego, a media od chwili dokonania potwornego odkrycia czekają na oficjalne doniesienia od funkcjonariuszy. 

10-letni chłopiec uduszony

Przypominamy, że w miniony piątek w jednym z pokoi w hostelu przy ulicy Orlej w Lublinie znaleziono ciało 10-latka. Gdy tylko o zdarzeniu została poinformowana policja, zwłoki zabrano do ekspertyzy, a pomieszczenie zabezpieczono dla zebrania materiału dowodowego. Wstępnie ustalono, że Filip został uduszony, jednak teorię potwierdzi dopiero sekcja zwłok przeprowadzona w ten poniedziałek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowe informacje w sprawie. Ojciec chłopca przesłuchany 

Pierwszą zatrzymaną przez funkcjonariuszy osobą była 38-letnia mama zmarłego, Monika S., która jak szybko ustalono, jest w Lublinie dość znaną osobą, przewodziła bowiem Bractwu Miłosierdzia im. św. Brata Alberta. Swego czasu została oskarżona o zabranie z kasy stowarzyszenia 220 tysięcy złotych. Mundurowi próbowali przesłuchać kobietę, jednak jej zły stan psychiczny na to nie pozwalał, dlatego dotychczas nie postawiono jej żadnych zarzutów w kwestii morderstwa dziecka. 

Śledczy nie mają jednak wątpliwości, że doszło do zabójstwa, dlatego jak dodaje Wirtualna Polska, przesłuchany został również ojciec 10-latka, jednak policja nie chce zdradzać szczegółów jego zeznań z uwagi na dobro śledztwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

- Gromadzimy materiał dowodowy, przesłuchujemy kolejnych świadków - podaje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Niewykluczone, że kolejny przełom w sprawie nastąpi na dniach, a kluczowe okażą się wyniki sekcji zwłok. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach
  2. Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie. Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo są cenne
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie   
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News