Nie żyje 13-latek zakażony koronawirusem. Wcześniej był całkowicie zdrowy

Nie żyje 13-latek zakażony koronawirusem. Wcześniej był całkowicie zdrowy Źródło: Unsplash Daan Stevens

Chłopiec, który zaraził się kornawirusem dotychczas przebywał w szpitalu. Jego organizm nie był w stanie wygrać z chorobą. Służby bezpieczeństwa podkreśliły, że do tej pory nie cierpiał na inne schorzenia. 13-lat niedawno zmarł w szpitalu.

Chłopiec, który niedawno zmarł w jednym ze szpitali, niestety potwierdził apel, który niedawno lekarze wystosowali do społeczeństwa. Koronawirus okazuje się być niebezpieczny nie tylko dla osób w podeszłym wieku. 13-latek do tej pory nie zmagał się z innymi chorobami, a mimo to jego organizm nie przezwyciężył COVID-19.

Według zagranicznej prasy, lekarze potwierdzili, że chłopiec, który zraził się wirusem SARS-CoV-2 do tej pory był zdrowy. Pacjent nie cierpiał na inne choroby, które mogłyby usytuować go w grupie ryzyka. Mimo to, po tym, jak zachorował na COVID-19, jego stan zdrowia uległ natychmiastowemu pogorszeniu. Chociaż był w młodym wieku, przebieg choroby nie okazał się być łagodny. 13-latek niedawno zmarł w szpitalu.

Na COVID-19 niedawno zmarł młody chłopiec

Chłopiec, który zmarł po zarażeniu się koronawirusem, jest uznawany za najmłodszą ofiarę COVID-19 w Wielkiej Brytanii. To jedynie potwierdza przypuszczenia lekarzy, którzy już wcześniej obawiali się, że niebezpieczny patogen zagraża nie tylko osobo chorym i w podeszłym wieku. Jak informują media, pacjent do tej pory był zdrowy i nie cierpiał na żadne inne schorzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Łączymy się w myślach z rodziną. O zgonie został poinformowany koroner i nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie - taką wiadomość umieścić King's College Hospital w Londynie.

Po tym, jak w szpitalu zmarł młody chłopiec, który zaraził się SARS-CoV-2, władze postanowiły podkreślić, że pacjent nie cierpiał na żadne inne choroby. Wiele osób jest przekonanych, że choroba wywołana przez patogen zagraża jedynie osobom podeszłym lub takim, które zmagają się z problemami z układem oddechowym lub odpornościowym. Niedawno natomiast w brytyjksim szpitalu zmarł 13-letni pacjent.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pokochali go za "Czterech pancernych i psa" oraz "W pustyni i w puszczy". Niestety, media obiegły najgorsze informacje

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Zmarły na COVID-19 chłopiec został uznany za najmłodszą ofiarę koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Lekarze apelują o ostrożność i zachowanie środków bezpieczeństwa nie tylko przez osoby starsze, ale wszystkich członków społeczeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Genialny trik, wystarczy dodać do placków ziemniaczanych jeden składnik. Będą cudownie puszyste
  4. Gwiazdor "M jak miłość" znalazł się w dramatycznej sytuacji. Pilnie apeluje o pomoc
  5. 6-latka wręczyła tajemniczą paczkę lekarzowi. Gdy zajrzał do środka, nie mógł przestać płakać
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News