Chłopczyk mama Kacperka
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Aneta Wasilewska - 2 Maja 2020

Mama Kacperka przekazała smutne słowa. Została jej tylko wiara

Chłopczyk w wieku 3,5 lat zaginął w poniedziałek. Od początku tygodnia trwają poszukiwania, do których codziennie przyłącza się coraz więcej osób. Dziś mama Kacperka zdecydowała się na wypowiedź. Padły wyjątkowo smutne słowa. Kobiecie pozostała tylko wiara.

Chłopczyk, 3,5-letni Kacper Błażejowski, ostatni raz widziany był w poniedziałek. Mały chłopiec znajdował się wtedy na działce razem z ojcem i jego kolegą. Tuż przed 18. okazało się, że dziecka nigdzie nie ma. Mężczyzna skontaktował się z żoną, która natychmiast powiadomiła policję. Dziś mama Kacperka zdecydowała się na wzruszającą wypowiedź.

Majówka 2020, tragiczny finałTragiczny finał majówki. MZ właśnie przekazało wyjątkowo smutne informacjeCzytaj dalej

Chłopczyk zaginął w poniedziałek. Mama przekazuje smutne słowa

W rozmowie z "Super Expressem" mama Kacperka zgodziła się podzielić swoimi przemyśleniami na temat zdarzenia. Kobieta z całą szczerością przekazała, która teoria jej zdaniem jest najbardziej możliwa.

- A cóż mi pozostało? Muszę wierzyć! Czy utonął? Nie wiem, nie chcę nawet o tym myśleć. Ale skoro od poniedziałku Kwisa została już tyle razy zbadana i nic nie znaleziono, to zaczynam w to wątpić. Coraz częściej myślę, że Kacperek został porwany! - przekazała zrozpaczona mama.

Chłopczyk poszukiwany jest od poniedziałku, chociaż minął już niemalże tydzień od zaginięcia, mama wciąż ma nadzieję, że jej syn odnajdzie się żywy. Kobieta błaga, by osoba, która porwała jej dziecko, oddała jej Kacperka. Dodała także, że rodzeństwo chłopczyka codziennie dopytuje się o to, gdzie on jest. Rodzeństwo jest niewiele starsze od Kacperka, więc nie rozumie tego, co się stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

Chłopczyk, którego szuka cała Polska

Poszukiwania Kacperka trwają. Policja przeczesuje rzekę, która znajduje się w pobliżu działki. Jedną z teorii, która wydaje się najbardziej prawdopodobna, jest to, że chłopczyk utonął. Funkcjonariusze od poniedziałku zajmują się poszukiwaniami w rzece, ale wciąż nie udało się odnaleźć w niej ciała dziecka.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków

2. TVN wyemitował porażający materiał. Chodzi o Pawła Królikowskiego, ciężko uwierzyć, że pokazano szczegóły

W sprawie bierze udział także Krzysztof Rutkowski, który ogłosił, że wypłaci nagrodę pieniężną, dla osoby, która włączy się w poszukiwania dziecka i z sukcesem zakończy sprawę. Astronomiczna kwota zaproponowana przez detektywa ma zachęcić Polaków do udziału w poszukiwaniach. Wszyscy trzymają kciuki za to, aby chłopczyk odnalazł się żywy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek nad polskim jeziorem. W wodzie znaleziono dwa ciała
  2. Wielu Polaków pogrążyło się w ogromnym smutku. Nie żyje Walery Majerowicz
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. Wreszcie miliony Polaków zachwyconych. Od jutra ogromna zmiana w każdym sklepie

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News