Ulubiony aktor z "Chłopaki nie płaczą" UCIEKŁ z Polski! Chce się ukryć przed wszystkimi

Ulubiony aktor z "Chłopaki nie płaczą" UCIEKŁ z Polski! Chce się ukryć przed wszystkimi Źródło: screen z filmu "Chłopaki nie płaczą"

Film "Chłopaki nie płaczą" w ekspresowym tempie zyskał status kultowego. Cytaty przeszły do języka potocznego, a bohaterów wręcz nie da się nie zapamiętać. Jak się okazało, ulubiony aktor grający w filmie uciekł z Polski.

"Chłopaki nie płaczą" pełen jest charakterystycznych bohaterów, których pamięta się przez lata, bo jakby było można zapomnieć, chociażby takie postacie jak Grucha, Fred czy Jakub Brenner. Jednak bez wątpienia największym kultem obrosła postać Laski, którego mogliśmy oglądać wiecznie wyluzowanego i zjaranego. Aktor wcielający się w tego bohatera bardzo szybko zniknął z polskiego show-biznesu. Teraz wyszło na jaw, gdzie się ukrywa słynny Laska.

Laska z filmu "Chłopaki nie płaczą" uciekł z Polski

Tomasz Bajer, który zagrał legendarnego Laskę, aktualnie żyje poza granicami naszego kraju i trzeba przyznać, że na swój dom wybrał bardzo odległy zakątek świata. Aktor bowiem mieszka już w Australii, skąd prowadzi swój kanał na YouTube o nazwie "Laska na fali". Nie jest to jednak koniec ciekawych anegdot o nim. Tomasz Bajer został dostrzeżony przez Olafa Lubaszenko podczas jedno ze spotkań z młodzieżą w jednym z poznańskich liceów. Młody chłopak od razu przykuł uwagę reżysera, który bardzo szybko zaproponował mu pracę w jednym ze swoich filmów. Warto dodać, że Tomasz Bajer do tej pory nie miał żadnej styczności z aktorstwem. Dodatkowo nie wszyscy podzielali entuzjazm Lubaszenki i jego nadzieje pokładane w chłopaka, chodzi mianowicie o producentów kultowego filmu. - Nie spodobało im się, że był to chłopak specyficzny. Nawet mówił dość niestandardowo jak na przyzwyczajenia polskich filmowców. Akcentował po swojemu. Po pierwszych projekcjach współproducenci namawiali mnie, bym tę decyzję obsadową przemyślał - inny słowy, sugerowali, by zmienić aktora - wspomina reżyser. Trzeba przyznać, że Olaf Lubaszenko miał co do niego bardzo dobre przeczucia. Osobiście nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli i bardzo żałuję, że Tomasz Bajer zagrał w tak małej ilości filmów. Oprócz "Chłopaki nie płaczą" wystąpił jeszcze w filmie "Poranek kojota" i serialach "Na Wspólnej" oraz "Kosmici". Niestety najprawdopodobniej ze względu na jego wyjazd z kraju już nigdy nie zobaczymy go na dużym ekranie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przed śmiercią Witold Pyrkosz nie chciał o tym mówić. Robił wszystko, żeby ukryć informacje
  2. Potwierdzają się informacje. Życie chorej gwiazdy Polsatu i TVN zmieni się całkowicie
  3. Jamnik skrzyżował się z pittbulem. Efekt? Zakochacie się!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News