"Chłopaki do wzięcia" Jaruś poważna choroba
YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia
Joanna Szwalikowska - 30 Października 2020

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" jest ciężko chory? Porażające informacje w sieci, fani nie mogą uwierzyć

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" jest bardzo poważnie chory? W sieci pojawiły się porażające informacje na jego temat. Fani nie są w stanie uwierzyć.

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny opowiadający historie mężczyzn z miasteczek oraz wsi, którym nie udało się do tej pory znaleźć miłości swojego życia. Produkcja miała być dla nich szansą na poznanie potencjalnych partnerek oraz ułożenie sobie życia. Niektórym z nich się to udało, inni nadal czekają na swoją chwilę. Jednym z ulubionych bohaterów stał się Jarek Mergner.

Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówKrzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówCzytaj dalej

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" jest poważnie chory? Porażające informacje obiegły sieć

Jarek Mergner szerszej publiczności znany jest po prostu jako Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia". Jak zdążyło zauważyć wiele osób, miał on ogromne problemy ze znalezieniem sobie życiowej partnerki. Jednym z powodów mogła być nieuleczalna choroba, z którą, jak się okazuje, zmaga się od lat.

Jaruś bardzo szybko zdobył dość dużą popularność i zarówno wielu fanów, jak i nieco mniej przychylnych osób, które nie zapałały sympatię do bohatera. Specyficzny, młody mężczyzna, wielokrotnie był wyśmiewany z powodu swojej specyficznej wymowy, która, jak się okazuje, jest rezultatem bardzo poważnej choroby.

Bohater programu urodził się z FAS, czyli Alkoholowym Zespołem Płodowym. Jest to choroba nieuleczalna, pojawiająca się u dzieci, których matki spożywały alkohol w trakcie ciąży. Szczególnie w pierwszych jej miesiącach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się również charytatywna zbiórka internetowa, której celem jest zebranie pieniędzy na spełnienie marzeń uczestnika programu. Wiele osób obawia się jednak o to, czy jest ona prawdziwa. W końcu w sieci niejednokrotnie możemy natknąć się na oszustwa oraz zbiórki, z których pieniądze trafiają na inny cel niż mają być przeznaczone.

- Czy Jaruś ma marzenia? Tak ma ich mnóstwo, dla nas bardzo przyziemne i łatwe do osiągnięcia. Całkiem niedawno opowiadał ,że jego marzeniem jest zostać Dj-em i bawić ludzi swoją własną muzyką. Pomóżmy Jarkowi spełnić marzenie, poprawić warunki mieszkaniowe i ogólny komfort życia, aby z szerokim uśmiechem i poczuciem szczęścia zza konsoli dj-a mógł pozdrowić wszystkich swoich fanów i swoich hejterów - napisano w opisie zbiórki.

Pod krótkim opisem znalazło się również na nagranie, na którym młody mężczyzna opowiada o tym, że chciałby zostać DJ-em oraz zabawiać ludzi swoją muzyką. Limit zbiórki ustalony został na 10 tysięcy złotych, a w momencie publikacji naszego artykułu, na stronie zbiórki pojawiły się 3 wpłaty, których łączna suma to 290 złotych.

Wiele osób wyraziło w sieci swoje zaniepokojenie dotyczące prawdziwości owej zbiórki. Oszustwa internetowe polegające na wyłudzaniu pieniędzy to niestety coraz częstsze zjawisko. Czy i tym razem miało miejsce? Trudno jednoznacznie stwierdzić, dlatego jeśli już chcemy przekazać pieniądze na szczytny cel, warto poświęcić chwilę i postarać się zweryfikować jej prawdziwość.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla wielu Polaków. Mamy potwierdzenie, właśnie wprowadzono ogromne ograniczenia

2. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało. Porażające informacje, nikt nie przypuszczał, że jest tak źle

3. Wszystko zacznie się już dzisiaj o 17. Ogromne utrudnienia, cała Polska wstrzymuje oddech

Jakie są objawy Alkoholowego Zespołu Płodu? W zależności od przypadku mogą one się znacznie różnić. Charakterystycznymi cechami jest przede wszystkim opóźnienie wzrostu w okresie prenatalnym, czego skutkiem jest niska masa ciała oraz wzrostu.

Liczne badania wskazują również, że FAS to główna przyczyna upośledzenia umysłowego. Jego stopień może być różny, poczynając od łagodnego, kończąc na ciężkim. Częstą cechą FAS jest "małogłowie", które wskazuje na to, iż obwód głowy jest mniejszy niż należałoby się spodziewać. Małogłowie, jak się uważam jest również powodem ogólnego zmniejszenia wzrostu mózgu.

Chłopaki do wzięcia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromny pies berneński co noc zakrada się do pokoiku dziecka. Rodzice pokazali nagranie
  2. Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnić
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Demon's Souls na nowym zwiastunie. Wielki powrót legendarnego soulslike'a tuż-tuż
  7. Do zrobienia syropu z pigwy potrzebujesz tylko 2 składników. Niesamowicie wzmacnia odporność, zalecany szczególnie w sezonie infekcji

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Zrzutka PL, Medonet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News