Dziewczyna Szczeny powiedziała, jak ją potraktowano. W głowie się nie mieści, co przeżyła podczas kręcenia "Chłopaków do wzięcia"

Dziewczyna Szczeny powiedziała, jak ją potraktowano. W głowie się nie mieści, co przeżyła podczas kręcenia "Chłopaków do wzięcia" Źródło: YouTube Boro

"Chłopaki do wzięcia" to program, który wzbudził spore zainteresowanie wśród widzów. Nie każdy jednak wie, jak wyglądały kulisy tego serialu dokumentalnego. Wiele osób może być tym zaskoczona. Na ten temat wypowiedziała się partnerka Szczeny.

"Chłopaki do wzięcia" bez wątpienia przykuli uwagę swoją naturalną formą. Widzowie wraz z bohaterami programu przeżywali ich perypetie. Obok nich pojawiały się nieraz inne osoby. Należała do nich między innymi Asia, będąca partnerką znanego wszystkim Szczeny. Ostatnio wyjawiła prawdę o tej produkcji.

"Chłopaki do wzięcia" i prawda o produkcji 

Nie da się ukryć, że opinie o programie "Chłopaki do wzięcia" są mocno podzielone. Jedni uwielbiają zagłębiać się w historię mężczyzn poszukujących miłości, inni nie szczędzą im słów krytyki. Niezależnie od tego, jak postrzegani są bohaterowie tego serialu dokumentalnego, nie można zaprzeczyć temu, że produkcja okazała się niebywałym sukcesem. Niektóre ze zdarzeń, jakie miały miejsce podczas nagrywania programu "Chłopaki do wzięcia", wywołały niemałe zdziwienie u odbiorców. Teraz kolejną garść szokujących wieści dostarcza Asia.

W "Chłopakach do wzięcia" kobieta wyznała, że pobyt Szczeny w więzieniu nie będzie dla niej problemem i jakoś zniosą tę rozłąkę. Jednak losy tej pary miały się wkrótce rozdzielić. Mężczyzna nie wpisał Asi na listę osób upoważnionych do odwiedzania go w zakładzie karnym. To był koniec ich burzliwego związku. Jednak nie samo rozstanie jest tutaj najbardziej szokujące. Prawda o produkcji programu może być zaskakująca. Co zdradziła partnerka Szczeny?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Asia wyznała szokujące fakty

Jakiś czas temu Asia przeszła prawdziwą metamorfozę. Nie da się ukryć, że nie jest już tą samą dziewczyną, którą poznaliśmy w programie "Chłopaki do wzięcia". Kobieta pozbyła się zbędnych kilogramów, zmieniła styl ubioru i ma nową fryzurę. Wszystko prawdopodobnie miało na celu odcięcie się od bolesnej przeszłości jaką zapewnił jej ten serial dokumentalny. Asia postanowiła przerwać milczenie i prawda o programie ujrzała światło dzienne.

W trakcie nagrywania serialu "Chłopaki do wzięcia" kobieta była w ciąży ze Szczeną. Niestety poroniła. Z pewnością był to dla niej ogromny cios. Jednak zanim to nastąpiło, produkcja serialu postanowiła z niej zadrwić i przedstawić ją jako prymitywną wieśniaczkę. Zasugerowano jej powiedzenie, że ciążę zwiastuje ból zęba. Nagranie z tymi słowami szybko podbiło internet i kobieta stała się pośmiewiskiem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wielu Polaków w żałobie. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł wielce zasłużony polityk
2. Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Bohaterka programu nie omieszkała tego skomentować. Ma żal, że w momencie, kiedy naprawdę była w ciąży, produkcja serialu postanowiła zrobić z tego powód do drwin. Nie da się ukryć, że późniejsze poronienie mogło spotęgować poczucie niesprawiedliwego potraktowania jej jako człowieka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział pojawienie się koronawirusa. Jasnowidz zabrał głos w sprawie epidemii 
  2. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  3. Od jutra posypią się drakońskie kary. Nie dopilnujesz jednej rzeczy - zapłacisz krocie
  4. Małgorzata Rozenek jednak nie jest w ciąży? W sieci pojawiły się porażające informacje
  5. Skandal po odcinku Sanatorium miłości. Musiała interweniować TVP
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

Źródło: Kraj Life

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News