Bohater "Chłopaków do wzięcia" zmarł w tragicznych okolicznościach. Na jaw wychodzą nowe, dotąd nieznane fakty o chorobie

Bohater "Chłopaków do wzięcia" zmarł w tragicznych okolicznościach. Na jaw wychodzą nowe, dotąd nieznane fakty o chorobie Źródło: .

Bohater z programu "Chłopaki do wzięcia" zmarł w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Fani długo nie mogli uwierzyć w informacje o jego śmierci, a ostatnie doniesienia zwyczajnie odbierają mowę.

Paradokument "Chłopaki do wzięcia" odmienił jego życie, jednak niestety nie na długo. Wcześniej, niż ktokolwiek był w stanie się spodziewać, widzom przyszło pożegnać swojego ulubieńca, Napoleona. Jego śmierć przez długi czas budziła sporo emocje, a w czasie, gdy wszystkim udało się z nią pogodzić, na jaw wyszło jeszcze więcej, nieznanych dotąd faktów, które rozrywają serce na kawałki. 

Bohater z programu "Chłopaki do wzięcia" zmarł w tragicznych okolicznościach 

Przypomnijmy, że 12 stycznia 2018 roku do mediów dotarły przykre informacje o nagłej śmierci Romana Paszkowskiego, szerzej znanego publiczności Polsatu jako "Napoleon". Uczestnik "Chłopaków" miał zaledwie 31 lat, dlatego jego odejście natychmiast wzbudziło ogromne poruszenie i stało się jedną wielką zagadką. 

Szybko zaczęto donosić, jakoby bohater zmarł śmiercią naturalną na skutek rozległego zawału serca. Wielbiciele Ryśka długo nie mogli uwierzyć, że tak charyzmatycznego, zawsze pogodnego mężczyzny nie ma już wśród nich. Od tragicznych zdarzeń minęły już 2 lata i nikt nie spodziewał się, że po tak długim czasie do mediów dotrą nowe, nieznany nikomu dotąd fakty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieznane szczegóły o chorobie uczestnika "Chłopaków" 

Dopiero po śmierci Ryszarda, fani zaczęli baczniej przyglądać się odcinkom z jego udziałem i wysunęli  odważne przypuszczenia, jakoby na wielu z nich wyraźnie widać, że był pod wpływem alkoholu. Bohater nigdy nie ukrywał, że rzeczywiście ma problem, jednak jak w rozmowie z Party.pl uznał producent programu, nigdy nie dostrzegł, by choroba Ryska brała górę. 

- Nigdy Romka nie widziałem pijanego. Alkohol występował tylko w jego opowieściach. Według mnie był bardzo obowiązkowy, czasem odmawiał nagrania, bo mówił, że ma pracę. Dla mnie miał w sobie wewnętrzną mądrość, a w ostatnich nagraniach było widać pewną przemianę. Mawiał: "Żeby mieć dziewczynę to trzeba być człowiekiem oryginalnym". Mało mówił o swoim domu, chyba mówienie o tym sprawiało mu przykrość, więc nie nalegaliśmy - wyznał Jerzy Morawski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Tymczasem widzowie nie ustępują i zarzucają produkcji, że zignorowała alkoholową chorobę Napoleona, co mogło bezpośrednio przyczynić się do jego śmierci. Teraz są to jednak tylko domysły, na które już nigdy nie uda im się znaleźć odpowiedzi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku
  4. Ujawniono, co łączy Martyniuka z Pudzianem. Nieprawdopodobne
  5. Odczuwał ogromny ból, w końcu stracił przytomność. Lekarze, patrząc na rezonans pobladli, od 10 lat miał w głowie żyjątko

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News