W sieci pojawiły się bardzo niepokojące wpisy Joasi z "Chłopaków do wzięcia". Fani zaczęli się martwić

W sieci pojawiły się bardzo niepokojące wpisy Joasi z "Chłopaków do wzięcia". Fani zaczęli się martwić Źródło: Joasia Wielocha (Dąbrowska) Facebook.com

"Chłopaki do wzięcia" to program kontrowersyjny wokół, którego nie milknie dyskusja. Niemniej bohaterowie w nim występujący zdobyli swego rodzaju rozpoznawalność, a kolejne wywoływane skandale nie pozwalają o nich zapomnieć. Fani są zaniepokojeni ostatnimi wpisami udostępnianymi przez partnerkę Szczeny, Joasię.

"Chłopaki do wzięcia" to program, który sprawił, że na profilach zarówno Szczeny, jak i Joasi pojawiło się wiele osób chcących być na bieżąco z ich sytuacją życiową. Szczególnie związek tej dwójki jest tematem, który rozgrzewa fanów. Niepokojące wydają się wpisy udostępnione ostatnio przez kobietę.

Joasia znana z programu "Chłopaki do wzięcia" wstawiła zastanawiające posty

"Chłopaki do wzięcia" był dla Joasi trampoliną do rozpoznawalności oraz furtką do szczęścia, gdyż właśnie dzięki niemu poznała Ryszarda Dąbrowskiego zwanego Szczeną. Ich związek nie należy do najłatwiejszych, jednak wydaje się, że nie są zniechęceni przebiegiem zdarzeń i wciąż elektryzując fanów kolejnymi doniesieniami i apelami skierowanymi w ich stronę. Tym razem jednak Joasia sprawiła, iż fani zaczęli się o nią niepokoić. Na Facebooku kobiety pojawiły się zastanawiające wpisy o mocno sugerującej treści. Czy Joasia boryka się z jakimiś problemami? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zawsze warto zwracać uwagę na niepokojące sytuacje

Joasia znana z programu "Chłopaki do wzięcia" wstawiła wczoraj dwie grafiki. Jedna przedstawia pobitą kobietę, której usta zakrywane są przez męską rękę z napisem "miłość?" na przegubie. Opis jaki widoczny jest ponad głową ofiary przemocy wydaje się niepokojący: "Pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha najbardziej... a później cierp, wyj i rycz, bo zamiast faceta z mózgiem wybrałaś zwykłego debila". Druga grafika również jasno daje do zrozumienia, że Joasia preferuje raczej wisielczy humor. Przeważnie takie niewinne grafiki udostępniane w sieci to wskazówka, że osoba szuka pomocy. Nigdy nie powinniśmy ich lekceważyć, dlatego nic dziwnego, iż fani mogą czuć się zaniepokojeni. Czy Szczena i Joasia przechodzą obecnie jakiś kryzys? 

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne doniesienia, dwie osoby nie żyją. Policja i służby na miejscu

2. Fatalna informacja dla wielu rodziców. Od dzisiaj stracą duże pieniądze

3. Żona Michała Żebrowska nagle przestała milczeć. Spotkała ją krzywda nie do opisania, nikt nie wiedział

Przemoc domowa to w Polsce poważny problem

Mamy nadzieję, że bohaterowie programu "Chłopaki do wzięcia" w czasie trwania kłótni nie posunęli się do rękoczynów. Przemoc domowa, szczególnie wśród kobiet to w Polsce wciąż duży problem i nie wolno pozostawać na niego biernym. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy zadzwoń pod całodobowy numer Niebieskiej Linii: 800-12-00-02. Otrzymasz tam wsparcie i pomoc psychologiczną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Tak świętuje Wojciech Szczęsny. Pali papierosa razem z trenerem (WIDEO)
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. Rząd wyłącza specjalny zasiłek. Zostawił jednak furtkę
  8. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  9. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć

Źródło: Facebook / Joasia Wielocha 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News