Potwierdziło się najgorsze. Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" wyznał wszystko po wyjściu z więzienia

Potwierdziło się najgorsze. Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" wyznał wszystko po wyjściu z więzienia Źródło: youtube.com Polskie Disco

"Chłopaki do wzięcia" podbiły serca tysięcy widzów, a niedawno zakończono emisję 17 serii popularnego serialu dokumentalnego o samotnych mężczyznach z polskich wsi. Media obiegły informacje o tym, że jeden z bohaterów programu wyszedł z więzienia. Bandziorek opuścił zakład karny i wyznał zaskakującą prawdę.

"Chłopaki do wzięcia" wciąż budzą wiele emocji wśród polskich widzów, którzy z ogromną ciekawością śledzą losy bohaterów serialu dokumentalnego o kawalerach z polskich wsi. Jakiś czas temu produkcja programu poinformowała, że Krzysztof "Bandziorek", trafił do zakładu karnego. Teraz mężczyzna opuścił więzienie i potwierdził najgorsze.

"Chłopaki do wzięcia" - Bandziorek wyszedł z więzienia

Bandziorek to jeden z ulubionych bohaterów serialu, który szybko stał się bardzo popularny. Za sobą ma nie tylko udział w programie, ale również m.in. występ w teledysku disco polo. Widzowie byli bardzo zmartwieni informacjami o jego pobycie w więzieniu. Choć oficjalnie nie podano powodów umieszczenia go w zakładzie karnym, pojawiły

się doniesienia, że mężczyzna miał brać udział w napadzie na sklep.

Mężczyzna niedawno opuścił więzienie. Bandziorek przyznał, że pierwsze kroki po opuszczeniu więzienia skierował do okolicznego sklepu w celu zakupu alkoholu.

Pierwsze co, wyleciałem z tego (red. więzienia), wyszedłem za bramę, wziąłem sobie 2 czteropaki do samochodu… Piwo na wolności, to jest coś najlepszego. Tego tam nie będzie, nigdy tam nie było. Boski napój, a jak wyszedłem i się napiłem to byłem boski, jak nowo narodzony – powiedział gwiazdor programu "Chłopaki do wzięcia".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" przyznał, że jest alkoholikiem. To przez nałóg trafił do więzienia

Krzysztof "Bandziorek" opuścił wieś i na stałe zamieszkał w Warszawie. Popularny mężczyzna podjął pracę w jednej z firm na Białołęce i próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

Dzisiaj grzeje: 1. Są wstępne wyniki wyborów prezydenckich. Wielkie zaskoczenie dla milionów Polaków

2. Niedobór żelaza w organizmie jest bardzo niebezpieczny. Jakie są jego objawy?

Fani są zaniepokojeni jego wyznaniem. Bandziorek potwierdził, że ma problem z alkoholem i to on jest źródłem jego kłopotów, bo kiedy wypije, staje się "nerwowy". To właśnie przez swój nałóg miał trafić do zakładu karnego.

– Jak wypije to jestem za nerwowy i właśnie to mnie gubi. Dlatego poszedłem do więzienia. Będę teraz uważał, żeby nie pójść do więzienia. Teraz w sobotę ma się wolne, nie wychodzę nigdzie. Lubię posiedzieć i popiwkować – wyznał bohater "Chłopaków do wzięcia".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne ogłoszenie dla wszystkich, którzy jutro chcą zrobić zakupy w Lidlu, Biedronce, Dino, Auchan i innych sklepach. Nie wszyscy mieli świadomość
  2. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  3. Kilkaset tysięcy seniorów ma szansę dostać po 12 tysięcy zł. Senat chce pilnej zmiany w ustawie
  4. Wiemy jak głosowali Polacy ze względu na wiek. Najnowsze statystyki
  5. Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję
  6. 5 oznak, że on cię nie kocha. Psycholog zdradził, kiedy związek jest nie do odratowania

Źródło: alaluna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News