Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc Źródło: Sceen/YouTube/TTV

Szczena zdobył popularność dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna chętnie udziela się w mediach społecznościowych i co rusz zaskakuje swoich fanów. Tym razem jednak postanowił zaapelować o pilną pomoc. Sytuacja jest poważna.

Rysiek Dąbrowski, znany fanom programu "Chłopaki do wzięcia" jako Szczena, wielokrotnie zaskakiwał postami w mediach społecznościowych. Oprócz programu, w którym poszukiwał wybranki swojego serca, pojawił się również w show pod tytułem "Dżentelmeni i wieśniacy" stacji TTV. Mężczyzna zamienił się wówczas na kilka dni życiem z bogatym biznesmenem. Teraz chce prosić wszystkich o pomoc.

Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia" prosi o pilną pomoc, sytuacja jest fatalna

Udział Szczeny w produkcji stacji TTV by ogromnym zaskoczeniem dla jego fanów, nie spodziewali się takiej sytuacji. Popularny program zapewnił Ryszardowi Dąbrowskiemu zaprezentowanie się jeszcze większej publiczności niż dotychczas. Udział w show był dla niego bardzo pozytywnym doświadczeniem, miał dzięki niemu szansę na rozwinięcie swoich zdolności i wykorzystanie większych możliwości niż zazwyczaj.

Udział w nowym show pozwolił mu na nowe doświadczenie, na które nie miał możliwości do tej pory. Niestety powrót do rzeczywistości po kilku dniach życia w wielkim mieście okazał się trudny. Mężczyzna zmaga się z problemami finansowymi, wskutek czego kilkukrotnie zakładał już zbiórki. Linki do nich udostępniał na swoim profilu na Facebooku. 

Zbiórka, którą założył mężczyzna, nie spotkała się wówczas z pozytywnym odbiorem i internautów. Większość komentatorów wyraziła swoją obawę o to, że pieniądze, które trafią do Szczeny, zostaną wykorzystane na zabawę, a nie cele takie jak np. remont domu, który jest w zatrważającym stanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fani zgodnie stwierdzili, że najlepszym rozwiązaniem dla Szczeny będzie podjęcie uczciwej pracy zarobkowej. Mężczyzna ma 35 lat, jest w sile wieku, nie choruje, dlatego nie powinno to być dla niego problemem. Teraz Ryszard Dąbrowski po raz kolejny zwrócił się z prośbą o pomoc. 

- Witam nie będę się rozpisywał każdy wie na co ciągle zbieram A zbieram na to żeby dokończyć ten remont sama moja praca nie wystarcza mimo że pracuje nawet soboty i niedziele to ciągle brak pieniędzy A chciał bym bardzo dokończyć ten remont zwłaszcza że  w domu będzie mały gość - napisał w opisie zbiórki Ryszard Szczena Dąbrowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic

3. Dziecko umierało na raka. Ostatkami sił wypowiedziało słowa, które zmieniły wszystko

Podobnie jak poprzednio fani nie zareagowali pozytywnie, sugerując, że ich pieniądze zostaną przeznaczone na alkohol i zabawę. Mężczyzna jednak stanowczo zaprzecza, usiłując utrzymać wszystkich w przekonaniu, że alkoholu nie pije, a w trakcie tygodnia oraz w weekendy ciężko pracuje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koszmar nad Bałtykiem. Para wybrała się na spacer, chwilę później walczyli o życie
  2. Justyna Żyła znów zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  3. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i nie wytrzymała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje
  6. Przyjęto właśnie nową ustawę. Od 1,5 do 2,5 tysięcy złotych dodatku
  7. Aż się zdziwisz na zakupach, okazja w Biedronce. Akcja mówi o 2 za darmo, ale możesz wziąć nawet 6
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Wstrząsający opis obrażeń małego Viktorka. Miesięczny chłopiec zaznał więcej cierpienia niż miłości

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News